Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek le amiatt mert...

Miért néznek le amiatt mert egykori jómodúként a semmiből kezdtem újra és csóró vagyok?

Figyelt kérdés

A volt feleségem elvitt mindent, el kellett adni a vállalkozást is, a maradék rámeső pénzből újra akartam indítani de nem jött össze, elment az is. A házat neki ítélték (bár hitel van rajta, de az új pasijával fizeti)

Nincstelen lettem, ez 4 éve volt. Előtte jól ment, 2008-as 5-ös BMW-vel jártam mondjuk. Mindig tisztességes voltam, soha nem játszottam a gazdagot, szerettek az alkalmazottaim is (mindig munkatársaimként hivatkoztam rájuk, a sikereimet nagyban köszönhetem nekik is - ezt a szektorban megszokottnál magasabb fizetéssel, bónuszokkal honoráltam)

Ahogy csődbe kerültem a vállalkozó barátok hátat fordítottak. Mostanra jutottam el oda hogy sikerült albérletbe mennem a szülőktől és vettem hitelre egy 15 éves Suzukit.

Küzdök, de ennek ellenére minden ismerősöm kinevet, kárörvend, lenéz. Örülnek hogy bedőltem, a maguk sikertelenségét vetítik ki rám ("Én mindig is a gyárban dolgoztam, ez meg erölködött itt, azt hitte ő lett a nagy vállalkozó, aztán csak ide került mellém a sorra. Jól tettem hogy soha nem próbáltam saját lábra állni")


Nincs egy ember se akit régen ismerek és ne lenne zavarban tőlem. A régi mondhatni luxus lakásunkhoz mentem vásárolni egy ottani spec üzletbe és minden régi szomszéd szánakozva nézett rám akivel találkoztam. Sokuk direkt nem is köszönt vissza, régen meg haverok voltunk.

Azt hittem értékelni fogják az erőfeszítésemet!


2017. márc. 23. 08:13
 1/5 anonim válasza:
80%
Már akkor is utálhattak, mint a sz@rt,csak legfeljebb féltek tőled.
2017. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
ezert nem szabad soha megnosulni, gondolom az asszonynak nem sok koze volt a vagyonodhoz azt mind te hoztad ossze nem ő es megis vitt mindent.
2017. márc. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor mutatkozik meg igazán, hogy ki is az igazi barát...

neked úgy tűnik nem volt ilyen...


ne hagyd, hogy letörjenek! még simán összejöhet minden, csak hinned kell benne!

próbáld meg ignorálni az ilyen fajta megjegyzéseket...

arra gondolj honnan hova jutottál, igaz nem tudtál a csúcson maradni, de másoknak még ennyi sem jut, mert nem hisznek magukban!

ha ismét hiszel, akkor megint összejöhet a jobb élet :)

sok sikert hozzá!


24F

2017. márc. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Két eset lehet. Vagy mégis bunkó gazdag voltál és nem vetted észre magadon. Vagy pedig az ismerőseid szarzsákok.


Kezd új életet, lásd másképp a világot, úgy sokkal egyszerűbb lesz talpra állni.

Ja és igen, ne házasodj soha. Pont ezért. Minden vagyont a nő visz el, akkor is ha köze nincs hozzá.

2017. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük! Sok képmutató ember. Nézd, én annak a híve vagyok, hogy aki belsőleg szegény, az külsőleg is az lesz. Viszont te már egyszer felépítetted és biztos vagyok benne, hogy még egyszer sikerülni fog. A pénz ad az embernek egy státuszt. És ez miatt most ezek az emberek lenéznek. Ők nem a személyedet szerették, tisztelték, hanem a pénzedet.
2017. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!