Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szabadulhatnék meg az...

Hogy szabadulhatnék meg az aggodalmaimtól?

Figyelt kérdés

annyira szenvedek ettől, hogy ma pl azon vettem magam észre, hogy felkeltem a párom mellett, és a sikertelen ZH, a szakdolgozat villogott a fejemben. (Régen is voltak komoly aggodalmaim) de mostmár pszichoszomatikus alakot is öltöttek, este pisilni se tudtam rendesen, még ilyen emésztési dolgok. Azt biztosan tudom, hogy gyűlölöm magam amiért ennyit aggódok, hogy mi lesz ha... mi lesz ha...


Ha valakinek ehhez van bármilyen komolyabb köze, esetleg javasolna is nekem hanganyagot/könyvet. bármit én elfogadnám, érzem hogy a vérnyomásom sincs rendben, annyira stresszes, ideges vagyok, és mindennek az oka, hogy aggódok.


köszönöm. 23éves vagyok és nő



2017. márc. 25. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
ne aggódj.
2017. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem a lényeg az hogy el tereld a gondolataidat más irányba olvass sportolj valamit.
2017. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! En kereszteny vagyok azon belul katolikus. Nekem a vallas kiegyensulyozza az eletem Isten a legnagyobb lelki tamaszom mivel hiszek Istenben es mindennap imadkozom megnyugvast ad nincs mitol aggodnom en Istenben bizok
2017. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!