Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ilyen sok negatív...

Miért van ilyen sok negatív ember?

Figyelt kérdés

Csak engem idegesítenek? A legjobb barátom is, mindig szomorú, mindenben látja a rosszat. Csendes. Ellentétben velem, aki mindig vidám.

Isten bocsássa meg, de egyszerűen nem szeretem az ilyen embereket.Csak én vagyok így vele?


2017. márc. 25. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
akkor hogy letettek legjobb baratok?? am en is ilyen vagyok szamomra lehetlen dolog vidamnak lenni.
2017. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*lehetetlen
2017. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat tud neha vidam is lenni. Azt az oldalat szeretem.:)<3
2017. márc. 25. 22:12
 4/13 anonim ***** válasza:

Ismered?

Boldog az, aki tudatlan;)

Ha te is tudnád azt vagy ezt-átélted volna..stb...na, ezért.

2017. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem kiskoromban úgy meggyötörtek hogy már élni sincs nagyon kedvem, nemhogy az emberekre (akik elbaxták az életem) vigyorogni... mi értelme lenne megjátszani magam? Nagyon fiatal lehetsz még...
2017. márc. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Elég helyzetfüggő a dolog. Egyik haverom egyszer leszólt, hogy mennyire negatív vagyok, mert nem akarok sörösüvegeket dobálni az út közepére, pedig az nagy buli. Nos, szerintem érthető okból voltam "negatív". :D

A környezetemben ismerek mindig vidám embereket. Ők azért vidámak, mert megtehetik. Pl. több ismerősömnek is mindegy, hogy kapnak e az egyetemen ösztöndíjat, mert bőven van otthonról pénz. Nekem viszont, elég sokat számít. Vagy, amikor ők lazán mennének moziba hetente, de én nem, mert nincs rá pénzem, akkor szintén negatív vagyok.

Összességében amúgy pozitív vagyok, de realista. Ha gazdag lennék, akkor könnyen még pozitívabbá válnék. :)

2017. márc. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen csak panaszkodik,az engem is idegesít.Egyébként ha csak csendes,szomorú,az nem zavar.Nem kötelező szeretned őket.Téged sem szeret mindenki.Én amúgy a "mindig vidám" embereket nem tartom hitelesnek.
2017. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen panaszkodik. Hiába akarom felvidítani, azt mondja ez nem így van, őt nem szereti senki. Pedig nagyon rendes családja van. Igen, tudom hogy valaki az olyanokat mint én, nem szereti, de hát különbözünk.
2017. márc. 26. 12:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Mókuskerékben vannak. Hibás öröklött viselkedésminta alapján cselekednek, nem ismerik fel, hogy ezen változtatniuk kellene, és az oktatás sem tér ki a témára, ez mindenkinek az egyéni felelőssége sajnos. Panaszkodással merítenek másokból energiát, energiavámpírok. Társfüggőség ilyenkor komolyan felmerül már pl. Mindig mindenhez mások igazolására és megerősítésre van szükségük, abban a téveszmében vannak, hogy nekik mindenkinél rosszabbul kell érezniük magukat.

Szerintem ez komoly népbetegség, sajnos odafent ezt nem látják így.


Teljesen rendben van, hogy nem tudod kezelni az ilyet. Ehhez magasfokú érzelmi intelligencia ész pszichológiai tudás szükséges.


Legegyszerűbb, ha kizárod az életedből az ilyeneket.

2017. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És*
2017. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!