Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az utcán szoktak mosolyogni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utcán szoktak mosolyogni idegen férfiakra a nők? Ha rám soha nem mosolyog egyetlen nő sem akkor az azt jelenti hogy csúnya férfi vagyok?

Figyelt kérdés

Sokszor vizslatom a nőket mikor flangálok a városban, de soha nem mosolyog rám senki!


Sőt, inkább elfordítják a fejüket ha rájuk nézek.


Ez azért lehet mert ronda férfi vagyok és taszító a látványom?


Egyébként az arcomat én is eléggé torznak látom, de a nőknek elvileg annyira nem fontos a külső.


2016. szept. 30. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Akar kezet is razhatnank...

Ram sem soha! Ha ez megnyugtat!

Nyilvan csunyak Vagyunk! 😊

2016. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ókútyafáját válasza:

Amíg csak bámulod őket, addig nem is fogják észrevenni a "belsődet". Ha külsőleg nem vagy egy adonisz, muszáj leszel "belsőleg", adonisz lenni. Gyakorolj otthon a tükör előtt, szerezz barátokat, ha vannak akkor is, járj el tanfolyamra, vagy edzeni, vagy úszni mindegy hova, csak olyan helyre ahol találkozol emberekkel.


A nők azért nem olyan könnyen mosolyognak rád, ha jól nézel ki se, ha csak úgy rádmosolyognak, azzal már nem is érdemes foglalkozni.

2016. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez nálad már a szexualitás kategória?
2016. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Miért mosolyogjunk idegen férfira elmondanád?! Véletlen még utánam és megerőszakol! És igen,nem szoktam ilyet csinálni,akár jó pasi ,akár nem.
2016. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, de tény, hogy nem sűrűn fordul elő. Talán úgy évente egyszer. Gondolom eleve nem akarnak így feltűnni senkinek. Már ha teljesen idegen nőkről beszélünk.
2016. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tegnap privátban nekem azt írtad, hogy 20 centis a farkad. Még ha ronda is vagy ekkora léccel sorjában nyomhatnád a lányokat. :3


17/L

2016. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondok egy tippet:

Mosolyogj te, és akkor visszamosolyog a többség. Alapvető emberi tulajdonság.

Ha csak kocsányon lógó szemmel bámulsz, nyilván inkább elfordul az ember, mert az szimplán kellemetlen...

2016. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Évente két-három lány mosolyog vissza.


Én sem vagyok a "nők álma" kinézetű férfi.


Viszont a fenti három lány mindig csinos, írom ezt azért, mert tapasztalom, nem igazán lehet tudni, mi tettszik a nőknek.

2016. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!