Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyának lenni a legjobb a...

Anyának lenni a legjobb a világon?

Figyelt kérdés

Mi az ami ennél is jobb?

Van ilyen?



2017. ápr. 3. 10:11
1 2
 11/12 anonim válasza:

Gyerekként alig vártam, hogy felnőtt legyek. Zavart, hogy piszkálnak suliban, a tini párkapcsolati nehézségek, az hogy minden igyekezetem ellenére nem tudtam az anyukám kedvében járni, az hogy nem jöttem ki annyira jól a tesóimmal. 18 éves korom óta borzasztóan vágytam egy gyerekre, aki számomra a végtelen boldogságot jelenti (annak ellenére is, hogy nem mindig babapopsi illatú és mosolygós).

Végül 26 évesen lettem anya. Fülig beleszerettem az első és a második lányunkba is, habár mindkettő más személyiség. Olyan vagyok, aki imádja ha a mellkasán alszik el a babája és álmában megszámolja, hogy 124 szempillája van egy szemén (másiskon 121).

Persze szeretnék izmos is lenni (folyamatban van) és majd szakmailag is elismert lenni, de most az anyaság a legfontosabb számomra. Talán pont azért mert ez a legjobb dolog a Világon! (Bátyám, húgom amúgy soha nem akar majd gyereket...)

Ha nem lehetnék anya, de lenne egy tökéletes férjem, munkahely ahol megbecsülnek, pénz hogy tudjak utazgatni és izmos test, akkor sem lennék annyira elégedett, mint most "itthonülős" anyaként egy kis súlyfelesleggel.

De valóban nem való mindenkinek gyerek.

Azért örülök, hogy nem Kínában vagyunk, ahol megmondják, hogy max 1 gyereked lehet.

2017. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
utolsó te beteg vagy😆
2017. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!