Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az agresszív trollok többsége nő?

Figyelt kérdés
Itt legalábbis gyakorin folyamatosan ez derül ki számomra. Komolyan azt hiszem, hogy amikor egy gyűlöllettől fűtött, ráadásul ostoba kommentett olvasok, hogy na ez, biztos valami mamahotelben élő 30-40 éves sikertelen pasi. Erre vagy priviben vagy más módon valamiért kiderül, hogy nő, és ez egyáltalán nem egyedi eset. Ez számomra meglepő, a való életben mikor hallani egy nőt ilyen szinten gyalázkodni? Ijesztő dolog ez.
2017. ápr. 4. 16:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

Jah.

15/Férfi

2017. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Noname minden embernek nagyobb a szája nemtől függetlenül. A vulgáris szóhasználat pedig senkinek a szájából/tollából nem szép!
2017. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy azt írja, hogy nő, még nem biztos hogy tényleg az. :D
2017. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy annak adja ki magát.
2017. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem tűnt fel. Kb 50-50% az arány.
2017. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ügyesebb troll kiadja magát nőnek és te meg becopod :D
2017. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szerintem is 50-50 lehet. De megmondom őszintén, a pasik sok esetben jóval mértéktartóbbak tudnak maradni bizonyos témák kapcsán, míg a nők rendszerint csak a saját, érzelmi alapon működő "álláspontjukat" védik és tömeggé állnak össze a kommentfalakon ha kell, hogy aztán úgy gyalázzanak akár csak egyetlen embert.


A durva az, hogy volt egy barátnőm, akinek több trollprofilja is volt és Rubint Réka meg az update oldalán trollkodott. Ennek nem tulajdonítottam jelentőséget addig, amíg el nem olvastam a hozzászólásait, hát...nem mondom, hogy esett a szemeben, de egy új oldalát ismertem meg.

2017. ápr. 4. 16:50
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Sokszor látok facebook-on is trollokat női álnévvel, pár apróságból ki is derül általában.

Ezzel nem a nőket akarom védeni, csak ha felmész mondjuk 4chan-ra, vagy más játszótérre, inkább a nőgyűlölet dominál, és bizony elég ijesztő dolgokba futhat bele az ember, pl. láttam olyan fórumot, ahol arról cseverésztek a tagok, hogy mennyire jó lenne, ha visszahoznák a rabszolgaságot csak a nőkre érte, ez szépen le volt szisztematikusan vezetve.

Hát nem volt vidám téma, mit ne mondjak.


"biztos valami mamahotelben élő 30-40 éves sikertelen pasi" ez meg már kiderült jó pár zsaroló wannabe hackerről.


Engem is próbált már női fotókkal, névvel profillal behülyíteni férfi troll.

2017. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is 50-50 az arány, ahogy az 5-ös is írta.

Sajnos hímsovinisztából és femináciból is elég sok van az oldalon.

2017. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az ISIS tagok nagy része is nő. Ijesztő dolog ez. :I
2017. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!