Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az agresszív trollok többsége nő?

Figyelt kérdés
Itt legalábbis gyakorin folyamatosan ez derül ki számomra. Komolyan azt hiszem, hogy amikor egy gyűlöllettől fűtött, ráadásul ostoba kommentett olvasok, hogy na ez, biztos valami mamahotelben élő 30-40 éves sikertelen pasi. Erre vagy priviben vagy más módon valamiért kiderül, hogy nő, és ez egyáltalán nem egyedi eset. Ez számomra meglepő, a való életben mikor hallani egy nőt ilyen szinten gyalázkodni? Ijesztő dolog ez.
2017. ápr. 4. 16:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8%
Áá, a nők tündéri kedves lények, minden rossz és gonosz távol áll tőlük.Ha mégis ellenkezőjét tapasztalod,az azért van mert ők áldozatok,a férfiak áldozatai . Minden negatív tulajdonság férfiakra jellemző. Sanyarú a női sors.
2017. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
11-esnél a pont. Nincs ebben semmi meglepő. Rengeteg az agresszív, buta, tanulatlan nő, illetve sok a női troll is ahogyan a férfi. Talán a nők nagyrésze nagyon ad arra, hogy a világ tökéleteskének gondolja, ezért nehéz elhinni, de így van. :)
2017. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

Fele-fele az arány. Ha elmebeteg, érzelmi alapon döntő férfiakat akarsz látni nézz be a felnőtt kapcsolatok kategóriába. Minden napra jut valami hülyeség pont az általad említett férfi csoportból. Nem is szégyenlik, van aki levélben is zaklat.

Kedvencem az volt aki vagy 4x bemásolta nekem privátban ugyanazt a kisregényt (más-más kérdések kapcsán), nem reagáltam rá így a felhasználó nevem sem tudta, karácsonykor pedig kaptam a boldog karácsonyt üzenetet, csórit kicsit megsajnáltam, nagyon elcseszett, élettelen ember lehet :(

2017. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Tényleg az lehet sajnos, bár én őszintén segítenék nekik ha tudnám, hogyan kell.
2017. ápr. 4. 19:16
 15/17 anonim ***** válasza:
A te érvelési hibád: állító kérdés.
2017. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ott leakadtam, hogy "15/Férfi".:DD
2017. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tudtam, de nem gondoltam.


Boldog karácsonyt :)

2017. szept. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!