Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pontoznak le gykn?

Miért pontoznak le gykn?

Figyelt kérdés
Soszor van olyan, hogy valakinek a kérdésére gyakori kérdéseken, válaszolok, tanácsot adok, és szerintem sokat segítek, erre lepontoz. Nem értem. Tudom, hogy mással is előfordult már, láttam rá példát. Miért csinálják ezt páran? Segítünk nekik legjobb tudásunk szerint, es úgy köszönik meg, hogy lerontják az átlagunkat...

2017. ápr. 8. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem az a lényeg hogy szerinted sokat segítesz-e, hanem az hogy rajtad kívül bárki más szerint sokat segítettél-e.
2017. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Ne gondold, hogy a kérdező pontoz le. Persze lehet, hogy ő is, de legtöbbször a frusztrációját itt kiadó sok nyomi válaszoló pontozza le a többieket.
2017. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egy picit is érdekelnek a százalékaid, akkor már eleve rosszul használod ezt az oldalt.
2017. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok oka van:

- van, aki szándékosan lepontoz, mindegy mit válaszolsz, ebben leli örömét

- ami szerinted jó, nem biztos, hogy más is egyetért vele. A válasz értékelésével mindenkinek joga van kinyilvánítani saját véleményét az adott válaszról. Ezen kár keseregni, nem vagyunk egyformák.

- nem mindegy, hogy hogyan van feltéve a kérdés. Sokszor a kérdező megvan győződve a helyes válaszról és csak megerősítést vár saját igazáról. Ha ennek ellent mondasz (még akkor is, ha a te nézeted lenne a helyes) lepontoz, mert nem azt kapja, amit vár. Ilyenkor nem választ, hanem megerősítést keres.


A százalék tehát ilyen szempontból nem sokat jelent és kár aggódni miatta.

Ha valakinek az hasznos, amit te mondasz nem a százalékod fogja nézni, hanem hogy mit mondtál, és lehet nem is ad értékelést.

2017. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! :)
2017. ápr. 9. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!