Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bunkók az emberek? Pl:...

Miért bunkók az emberek? Pl: beszólogatnak szerintem ők se örülnének ha nekik be szólnának?!

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdvözlet a 21.században kedves kérdező. Sajnos ez így volt, de egyes helyeken a beszólogatásért a válasz ököl, vagy golyó... Lehet ez mondjuk munkahelyi, magánéletből adódó stressz, ingerültség, magnéziumhiány stb. Ezen hiába filózunk, embernek ember a farkasa (( vagy magyar a magyarnak farkasa pl... )). Világon mindenhol így van sajna.
2017. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az embereken nem tudsz változtatni. Mindig bunkók lesznek. Pontosabban mindig lesznek emberek akik bunkók. Ennek számtalan oka lehet, ne menjünk bele.

A lényeg hogy te hogy viszonyulsz ehez. Nem kell felvenni. Csinálj két kategóriát a fejedben. Akinek adsz a véleményére (család, közeli barátok, közeli példakép) és akinek nem (mindenki más aki nem érdemli meg). Utóbbiak esetében ne vedd magadra és védd meg magad. Ne rágódj azon amit mondanak.

2017. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebből nekem is elegem van. Öcsém mindig bunkó velem, beszól, megaláz, kinevet, cinikus megjegyzéseket tesz, ellenben ha csak egy viccet mondok, azt is magára veszi, és én vagyok a sz@r, ő pedig sérthetetlen.
2017. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valahogy ezeken az embereken változtatni kéne de biztos nem tudunk sajnos manapság ilyenek az emberek
2017. ápr. 11. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!