Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, ha egy lány...

Mi lehet az oka, ha egy lány mindig ugyanúgy hordja a haját?

Figyelt kérdés

Melléig érő egyenes haja van, mégis mindig kiengedve hordja, csak megfésüli és oldalt elválasztja. Sose fogja össze, nem fonja be, semmit nem csinál vele, tudomásom szerint már évek óta ugyanúgy hordja. Mi lehet az oka?

Egyébként tetszik a hajviselete, csak nem tudom, ez milyen személyiségre vall, van-e ennek belső oka.



2017. ápr. 12. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereti, ha megtörik/meghullámosodik a haja, esetleg nem tetszenek neki azok a hajviseletek. De akár őt is megkérdezheted :)
2017. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Miért kerestek mindenben mindig belső okot? Ugyanolyan ember, mint mások. Én ugyan fiú vagyok, de 15 éve ugyanúgy hordom a hajam, mégsem vagyok földönkívüli.
2017. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert így tetszik neki. Nincs kedve semmi frizurát csinálni.
2017. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet.

Úgy gondolja nem áll jól neki összekötve (pl. füle miatt)

Vigyáz a haja épségére (fonás, hajgumizás, hajbesütés mind károsítja, töri a hajat)

Nincs kedve babrálni vele, minél hosszabb az ember haja, annál több a variáció, de a vele töltött idő is

2017. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen hajam van. Nincs semmi belső oka, egyszerűen lusta vagyok frizurát csinálni, meg nem is áll jól, csak a kiengedett.
2017. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig ugyanúgy hordom, derékig lrő hajam van és összefogom gumival. Nekem túl sűrű a hajam, ha kiengedem akkor egy nagy lobonc az egész, ráadásul hullámos is, nekem ehhez nincs türelmem, hogy minden reggel a frizurával töltsem az időt, úgyhogy összekötöm és kész.
2017. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene hogy folyton máshogy nézzen ki a haja?
2017. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:

- Így tetszik neki

- Így áll jól neki

- Nem akarja, hogy a formázás károsítsa a haját

- Nincs kedve frizurát csinálni


Amúgy én is mindig ugyanúgy hordom, középen elválasztva, kiengedve. Nagyon ritka az, amikor a felső részét elcsipeszelem vagy befonom, max nyáron a 40 fokban fordul elő. Egyszerűen így szeretem, na meg engem rettentően zavar, amikor a hajgumi/csat stb. nyoma benne marad a hajamban.

2017. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

6.válaszoló.

Nekem ugyan ez van a hajammal😁

2017. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ér rá, vagy nincs kedve fésülködni.
2017. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!