Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az normális ha izmosodni...

Az normális ha izmosodni akarok es 2 hónap alatt feljött 1,5 kg , de ugyanúgy nézek ki szinte? Az azt jelenti hogy izmosodtam?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mi nem tudhatjuk. Az is lehet, hogy zsír, az is, hogy izom. Függ attól, hogy hogyan táplálkoztál, mennyit és hogyan edzettél. De ha valamennyit edzettél, valószínű, hogy egy kis izmot azért szedtél fel. De 2 hónap az nem valami sok...
2017. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1,5 kiló az semmi.

Hány éves vagy? nőttél közben? Mennyi kaja volt a gyomrodban a méréskor? Székleted mikor volt utoljára, és mennyi az utóbbi időben?


Ezektől mind függ. Valószínűleg súlynövekedést jelent, 1,5 kiló már valami. Viszont ahhoz, hogy nehezedj, pakolni kell befelé a kalóriákat, nincs mese.

2017. márc. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gondoldj bele,1.5kg eloszlik egy egész testen. én amikor elkezdtem ezt az egészet, akkor 61kg voltam,és 70kg nál vették észre már mások is a változást, szóval nyomassad :D
2017. márc. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!