Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a spórolós,...

Mi a véleményetek a spórolós, smucig emberekről?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 11:39
1 2
 11/15 Clay Morrow ***** válasza:
Én magam is ilyen vagyok. Hát érzem, hogy nincs adományozó lelkem és nagyon örül a lelkem bugyra mikor valakit bármennyivel is lehúzhatok. De ha én "segítek" ki valakit akár jó szándékkal vagy visszafizetek valamit, rosszul esik. Nem tudok mit tenni ellenne..
2017. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hogy csak le akarnak huzni.

Pl nalad eszik iszik alszik kihasznal de egy kávera mozira is felesben hiv meg. Tul.keppen te tartod el, te fizeted a kapcsolatepitest, stb

2017. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*es ha nem fizetnéd ki a kávedat, még ő vagja hozzád h leakarod huzni. De az albit is te fizeted amit ő is használ.
2017. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nyilvan nem jo ha valaki ket kezzel szorja a penzt, de a sporolast se vigye tulzasba, talaja meg a kozeputat, mert eleg gaz amikor sajat rokonanak torott vallfat, meg egy megragcsalt tablacsokit ad Karacsonyra, holott millioi vannak... ( megtörtént eset )
2017. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem panaszkodik, nem használ ki, vagy szól bele az én anyagi döntéseimbe addig nem érdekel. Az ő döntése, az ő élete, nekem nem fáj, hogy a pénzén üldögél.
2017. máj. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!