Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mással is előfordult már,...

Mással is előfordult már, hogy képtelen az olvasásra koncentrálni, helyette minden másra gondol?

Figyelt kérdés

Pedig nem kötelező olvasmány, általam kedvelt könyv, vagy téma éppen, és érdekel is, de egyszerűen nem tudok koncentrálni, nézem az oldalszámot, hogy már hol taetok, olyan mintha közben is rohannék állandóan.... Modnjuk amúgy is rohanok meg türelmetlen is avgyok :)


Veletek volt haosnló? 22/L


2017. ápr. 17. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Gyakran elkalandozok. Nézd, szerintem ez azt jelenti, hogy élénk a fantáziád. Egyébként nem vagy kissé hiperaktív, pörgős, harsány? :) 29F
2017. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Ha valami érdekesebb probléma foglalja le a gondolataimat, akkor hiába próbálok olvasni, úgy is azon fog járni az agyam.

A másik meg, hogy türelmetlenül nem lehet olvasni, mert akkor nem a szövegre koncentrálsz, hanem arra, hogy mikor lesz már vége. :D

2017. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából üzleti, tudományos, vagy életmóddal kapcsolatos könyveket olvasok. Regényeket ritkán :) Gyorsan olvasok és igen, alapból pörgős vagyok, és azt hiszem ezt sportban tudnám levezetni :DDD kipróbálom :)
2017. ápr. 17. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Helyes, sportolja csak, formálódjon az a popsi :D Amúgy én is pörgős vagyok, dinamikus, erőteljes, de a nyugit is imádom. Szerintem neked valami aktív sport tenne jót, én futok heti 3x. Bringa is remek, aerobic is (nőknek). Van már ötleted? :)
2017. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bringázni nem akarok, bár szeretek, mert lapos lesz tőle a fenekem, így pedig inkább legyen nagy de kerek fenekem :D
2017. ápr. 17. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd, nagy, kerek fenék. :D Youtubeon találsz popsira gyúró gyakorlatokat. Mákos lesz a palid. :D
2017. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor szokott előfordulni velem, ha kevésbé köt le az aktuális könyv. Ha az egyik kedvencemet olvasom, akkor azt veszem észre, hogy a lefekvéskor olvasgatott könyvre rávirradt a hajnal, és kiolvastam...
2017. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!