Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ilyenkor a helyes viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a helyes viselkedés?

Figyelt kérdés

Mit kell tenni abban az esetben, ha az interneten megismerek valakit, előtte skype-on is beszélek vele. De amikor személyes találkozásra kerül sor, és már előre látom, hogy esélye nincs, hogy kettőnk között bármilyen kapcsolat legyen, mi ilyenkor a helyes viselkedés?

Eddig úgy csináltam, hogy odamentem hozzá, megmondtam, hogy ne haragudjon de nem ilyenre gondoltam. Ebben az esetben kaptam pár keresetlen szót, vagy esetleg fenyegetés. Mások azt tanácsolták, hogy ennyire bunkó mégsem lehetek, hanem becsületből legalább fél órát beszélgessek el vele, vagy az "ötperces jelzés".

Mi ilyen esetben a leghumánusabb viselkedés?



#internet #randi #személyes találkozás esetén unszinpátia
2013. febr. 7. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokból tart kérni róla egy képet a skyp-on?
2013. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg az lenne a "leghumánusabb" ha beszélgetnél vele egy ~1 fél órát...
2013. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De hogy van az, hogy neten nem lehet kideríteni csak egy icike picikét is, hogy vajon bejöttök-e egymásnak. Gondolom azért a belsőt meg lehet ismerni kicsit, ha akarod, fel is hívhatod telefonon 5 percre, képet is kérhetsz... Nem kell pont a randin elküldeni :D
2013. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kép volt! kamerán is láttam, mert hülye azért nem vagyok, ugyanis ha nem nézel meg valakit,akkor az lehet egy nő is vagy éppen egy szakállas bácsi!:D Nem most jöttem le a falvédőről! A fénykép pedig sok esetben nem tükrözi a valóságot. Te ennyire hülyének nézel engem, hogy kép nélküliekkel randizok????
2013. febr. 7. 12:26
 5/6 A kérdező kommentje:
2/4 igazad van... de ezzel nem bántom meg még jobban? Mert ez már beleesik a reménykeltés kategóriájába...
2013. febr. 7. 12:28
 6/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Ne haragudj, nem néztelek hülyének, csak nekem a kérdésedből nem az jött le, hogy láttad már fényképen, de ez lehet hogy csak nekem nem esett le.

Olyannal kellene randiznod mint én (nem hirdetem magam, kapcsolatban vagyok, és csak példának mondom), én a fényképeken elég hülyén nézek ki a valósághoz képest. Bár élőben sem vagyok egy matyóhímzés.

2013. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!