Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a cikkről?...

Mi a véleményetek a cikkről? Én inkább az ilyen megkeseredett öregasszonyokat nem bírom, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene.

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 23. 00:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
47%

Jézusom kérdező............ Miféle mocskos, kis embertelen jószág vagy te...

"A felnőttek egyenek kevesebb, legalább fogynak"

"Mindenki maga tehet arról, hogy szegény"


Te jó ég....

Buta, korlátolt, embertelen kis hulladék vagy. Szégyen az is, hogy megszülettél. Azt sem tudod miket beszélsz, fel sem fogod szerintem.

2017. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen kérlek, ne ócsárolj! Írtam, hogy szegény családból származom, ami nem alakult volna ki, ha a szüleim nem szeretkezik el a kevés fizetésüket italra meg mindenféle értelmetlenségre. Szép dolog, ha valaki szeret olvasni, de ha valaki nem engedheti meg magának a drága könyvet, akkor kölcsönözzön. Az enyémek még arra is lusták voltak, hogy a könyvtárba eljárjanak. És még egy dolog: Ha kell, Igenis megvonom magamtól a falatot, hogy a gyerekeimnek legyen hús, tej, gyümölcs, kenyér...
2017. ápr. 29. 20:36
 23/24 anonim ***** válasza:

De te nem erről írtál....

Hanem arról, hogy a felnőtt egyen kevesebb, majd lefogy. Itt volt szó arról, hogy gyerek is van? Nem. Csupán a szegénységről írtam.

Az is nagyon szép, hogy te azt írod, hogy aki szegény, az saját maga tehet róla. Én nem vagyok cseppet sem szegény, de olyan embertelen, mint te, nagyon nem vagyok. Igenis millió egy olyan életszituáció és helyzet van, amikor nem maga tehet róla! És aki szegény, annak inkább segíteni kell, nem pedig belerúgni! CSodálkozom, hogy te, aki onnan jöttél, hogy lehetsz ennyire empátia-mentes és torzult...

(Amiket most legutoljára írtál azzal egyetértek: addig nyújtózkodjon amíg a takarója ér, és ne verje el felesleges dolgokra a pénzét, de eddig nem ezt írtad!! A válaszom meg arra ment.)

Gondold át jól máskor, hogy kikbe akarsz belerúgni, és mit nyilatkoztatsz ki, mert ha nem olyan szemléletű vagy, akkor pedig nagyon is félreérthető! Én is abból merítkezem és más is, amit leírtál!

2017. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, korábbi kommenteimet olvastad-e, de azt is megemlítettem, hogy vannak, akik beteg családtagot ápolnak. Őket valóban sajnálom és nemcsak a pénz miatt. Gyógyszerek, kezelés, állandó felügyelet, stressz, mind az ápolónak, mind a betegnek... Illetve sajnálom azokat a gyerekeket is, akik beleszületnek a szegénységbe.
2017. ápr. 30. 00:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!