Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a cikkről?...

Mi a véleményetek a cikkről? Én inkább az ilyen megkeseredett öregasszonyokat nem bírom, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene.

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 23. 00:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ti tényleg elhiszitek ezeket a "nő visszaszólt nyílt levélben a bántalmazó férjnek", "elhagyott férj levelet írt a neten a gonosz asszonynak", "régen elhagyott gyerek a neten üzent a szüleinek", "frappánsan a földig alázta a beszólogató XY-t a másik XY" cikkeket? Ezeket random emberek írják, nem igazak. Egyébként nem gondolnék semmit akkor sem, ha igazi lenne. Csak az első felét olvastam el a szövegnek. Nyílt levelet írni ilyen témában irreleváns, de Vajna Tímea se példakép.
2017. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Timi sem követendő példa, de nem is olyan egyszerű az ő élete egy befolyásos, vén pénzeszsák mellett, persze szerelem ez és én tudom is vélelmezni. De ha mégsem, akkor is mi van?
2017. ápr. 23. 12:21
 13/24 anonim ***** válasza:
42%
Ez a megkeseredett akárhányéves proli foglalkozzon inkább a saját életével,és abból hozza ki a legjobbat,ha már falura szült egy pallernak a szegénységbe. Ne várjon kollektív helyeslést. Ráadásul ez a cikk a gyémántos történet után évekkel jelent meg. Szóval jó lassú a felfogása....
2017. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A Vajna Timi egy ordas qrva. Nincs ezen mit szépíteni. Gondolja valaki hogy ha télapó csóró lenne akkor is szopkodná a lottyadt farkát? Kötve hiszem. Szex pénzért. Legősibb mesterség. Akkor is az ha csak egy kuncsaftja van. Vagy fel kéne rá néznünk hogy milyen ügyes lány??
2017. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

#14 Akkor a Vajna meg egy felszínes vén szociopata, akinek szintén nem kell szerelem, hiszen ha Timike 20 kilóval kövérebb, vagy 20 évvel idősebb lenne, akkor mehetne a "levélíró" Gizi néni mellé mosóvízzel leöblíteni a sz.rt.

"Ewwwww ez a k...rva nem a lelki erényei miatt van ezzel a lógó heréjű vén ló mellett, szóval teleirkálom az internetet azzal, hogy mennyire lenézem ezt a nőt, miközben a vénember pedig státusz szimbólumnak rakta maga mellé az említett cédát"

Figyi.. Ugyanaz a kategória mindkettő. Kihasználják azt, amit a másik tud nyújtani, és ezzel Timike is rendben van, meg Andy is rendben van, csak a hozzád hasonlók nincsenek rendben.


Amúgy a levél tényleg nem valódi.

2017. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez a "beszámoló" nagyon jó! :)


Aki meg ebbe beleköt, főleg fiatalon, az milyen lesz idősebb korában? Ezen kéne elgondolkodni, rosszindulatú ostobák.


A kérdező meg dugja fel magának a kérdést, mert semmit sem értett meg belőle. Pszichológus elkélne neki! Köze nincs a mondatának az egészhez, azt se tudom hogy pattant ki a fejéből? Na persze tudom: nincs a fejében semmi.

2017. ápr. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Akinek az nem esett le, hogy a gyémánt fülbevalós történetet kifigurázza, miközben magyarországon (és főleg vidéken!) olyan írtózatosan mélyszegénység van, hogy ti azt el sem tudjátok képzelni, hát inkább szégyelljétek magatokat! Tök felszínesek vagytok, és gőzötök sincs a magyar valóságról..............

Amíg nektek az a legtontosabb, hogy holnap milyen ruhában villogjatok, meg milyen műkörmöt rakassatok fel tízenévesen, addig fingotok sincs a dolgok sötét oldaláról és mélyszegénységről. Pont az ilyen paraziták, mint Vajna. Ugye nem tudjátok mennyi pénzt zsebel be, és milyen kizárólagos jogai vannak??

Fingotok sincs, hogy is lenne, politikai eseményeket nem követitek, ha meg igen, az összes fideszes, vagy épp jobbikos ökör.

2017. ápr. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Van fogalmam a mélyszegénységről. Éppen ezért nem szültem gyereket fiatalon az utamba kerülő első pallernak,aki ugyanolyan csóró mint én voltam!
2017. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nekem is van fogalmam a "segély"szegénységről és pontosan emiatt felnőttként másképp alakítottam az életemet. Általában, ismétlem általában (lehet beteg családtag is a háttérben ☹) a szegény tehet róla, hogy odakerült. Nem kell annyit dohányozni, inni, márkás ruhát venni, a turiba fillérekért,; tévénézés helyett másodállást lehet vállalni. A felnőttek egyenek kevesebbet, legalább fogynak. Mindent lehet, csak akarni kell. Biztosíthatlak, hogy felfogtam a cikket és ismerem az előzményeket is!
2017. ápr. 29. 10:36
 20/24 anonim ***** válasza:

A cikk az trollkodásnak is gyenge, az a vicces ha az ilyeneket komolyan veszik.


A dögöljön meg a szomszéd tehene is típusú embereket nem kedvelem, akármilyen a koruk meg a nemük.

2017. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!