Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép lányokkal, a divatos...

A szép lányokkal, a divatos lányokkal, a sminkelt, feltűnő cicababákkal miért bánnak jobban a fiúk, mint az átlagos, kedves, jó szívűekkel?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 21:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 4. Valaszoloval , ahogy a csunyacska embereket nem kéne külső alapján megítélni úgy a szépeket sem.
2017. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

ja bocsi lehez igazad van nincs bennem semmi ertektelen vagyok.. Biztosan:)

nem beskatujazni akartam a szep lanyokat csak nem ertem miert ne lehetne ertekes egy csunyacska lany is.. ha meg sem akarsz ismerni valakit sosem derul ki hogy mik a belso ertekei.. na mindegy nem vitat akartam generalni, ahhoz vezgkepp nincs kedvem, csak azt mondom TAPASZTALATOM ALAPJAN hogy a szep lanyoknak tobb az eselye ha bunkok ha nem, mert az atlagosakat ritkan veszik eszre. ennyi sorry ha valakit sertett a kerdes

2017. ápr. 23. 22:10
 13/24 A kérdező kommentje:
oh es egyaltalan nem vagyok alfahimekre, nem leszek senki rabszolgaja mert o jol nez ki.. volt mar ra pelda hogy egy alfahim osszejott volna velem HA sminkelni kezdek, ha plazacicasan oltozok, ha eljarok vele bulizni es hat illedelmesen nemet mondtam:)
2017. ápr. 23. 22:14
 14/24 anonim ***** válasza:

Ha választanom kellene egy szerethető nem modell lány és egy modell felszínes között, akkor az elsőt választanám.

Persze amíg nem nő fel az ember lehet nem így van. Én már öreg vagyok, hogy tudjam mi az értékes 22 évesen.

2017. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem szimplán irigy vagy a SZÉP lányokra,mindentől függetlenül.

Önértékelési gondjaid vannak.

Mindenkinek tetszeni akarsz és azt vártad, hogy odalegyenek attól, hogy kedves és jólelkű vagy. Önigazolást vártál.

Van egy rossz hírem: nem fogsz sosem mindenkinek tetszeni.

Én sem tetszem mindenkinek. És ez normális.

2017. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
1 nem
2017. ápr. 23. 22:31
 17/24 A kérdező kommentje:

1 nem vagyok irigy a szepsegukre maximum arra hogy jol bannak veluk

2 visszaigazolasra nem vagyom csak arra hogy valaki foglalkozzon velem es oszinten szeressen.

tudom magamrol hogy nem vagyok csunya csak szimplan atlagos, ha agyon sminkelnem magam en is akkor neznek ugy ki mint bar melyik net celeb lany:)

es boccs hogy elvarnam azt hogy a kedvesseget ertekelje valaki.. ha mar a flegmazast is tudjak ertekelni

2017. ápr. 23. 22:35
 18/24 anonim ***** válasza:
40%

"Hölgyeim és Uraim! Íme a világ legújabb szenzációja!


Egy átlagos, kedves, jószívű lány, aki teljes mértékben elutasítja az alfahímeket, és szintén átlagos fiúkra vágyik! És bár a világ tele van átlagos fiúkkal - ide a rozsdás bökőt, hogy a kérdező környezetében is van több száz legalább - ő mégsem talál magának fiút!"


Most komolyan, azt akarod bemagyarázni mindenkinek, hogy az átlagos fiúk közül, akik ugye bejönnek neked, senki nem nyit feléd? Hát ma már a legrondább nő is, ha kirak egy képet facebook-on, csak úgy érkeznek rá a lájkok, az üzenetek, a kommentek! Ma már egy nő, ha egy minimális vonzerő van benne, annyi pasit foghat, amennyit csak akar.


És komolyan azt akarod mondani, hogy az elmúlt X évben nem kezdeményezett nálad senki? Nem volt egy átlagos fiú sem, aki beszélgetést kezdeményezett veled, rádírt face-n, vagy akárhogy nyitott feléd?


Na ne röhögtess már!

6-os vagyok.

2017. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
nincs kedvem vitazni, mindenkinek mas a velemenye, koszonom a valaszokat:) joejt!
2017. ápr. 23. 22:59
 20/24 anonim ***** válasza:
41%
Még fejletlen lélek vagy, azért látod így a dolgokat. Sebaj, majd, ha idősebb leszel, átértékeled a dolgokat és megtanulsz helyes konklúziókat levonni.
2017. ápr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!