Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép lányokkal, a divatos...

A szép lányokkal, a divatos lányokkal, a sminkelt, feltűnő cicababákkal miért bánnak jobban a fiúk, mint az átlagos, kedves, jó szívűekkel?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 21:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
44%
Egy kapcsolatban az is fontos, hogy vonzódj a párodhoz, különben nem fog működni. Viszont, ha egy csúnyácska lánynak van belső értéke, akkor simán beleszerethet bárki és onnantól már vonzónak fogja látni, aki szerelmes belé. Én lány vagyok, szépnek mondanak, sok helyes srác udvarolt Nekem, mégis egy kevésbé helyes, de csodálatos sráccal járok már 3 éve. Nem vagyok vak, tisztában vagyok vele, hogy nem egy tipikus szépfiú mégis számomra nincsen jóképűbb és vonzóbb fiú a világon.
2017. ápr. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem mert úgy gondolják, hogy hamarabb odaadják magukat, és kevésbé sérülnek, ha esetleg kihasználják őket.


Gondolom, tizenéves lehetsz, vagy legfeljebb a húszas éveid elején járhatsz.

2017. ápr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Egyszerű: mert számít a véleménye. :D
2017. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Azért, mert mellettük jobban nyeregben érezhetik magukat, mint egy átlagos, vagy okos, határozott lány mellett. Amúgy a lányok se az átlagos, kedves, jószívű fiúkért vannak oda, hanem jobban kedvelik az izomagyú, kötekedős, nagyhangú fiúkat.
2017. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!