Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan nővel, akivel természetesen lehetett beszélgetni és nem volt lehangoló a pszichikai vonása, frusztrációja?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra a bombanőre, aki kerüli a férfiakat és bunkó velük, már érezteti az emberrel hogy nem tetszik neki, nehogy az próbálkozzon. Ellenben kiváncsi vagyok, hogy egy ugyanilyrn nővel mikor tudtatok közösen mosolyogni, jót beszèlgetni, akár szexelni és kapni tőle sok önbizalmat a további férfiassághoz, egyéb visszsjelzéseket, úgy amblock jó érzéseket, ami a férfit izgatja még boldogabbá teszi.
2017. ápr. 25. 21:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

No, újabban mindenki alkoholista, aki rávilágít a hülyeségeidre?

Nem vagyok biztos benne, mi ezzel az állandó szidalmazással a célod, talán hogy elvedd az ember kedvét a válaszadástól, vagy csak a komplexusaidat éled ki így?

Mindenesetre annyit megjegyeznék, aligha fogja ezt bárki komolyan venni tőled, sőt! Ha olyan ember becsmérel valakit, aki így viselkedik mint te, az tulajdonképp dícséret ;)

2017. ápr. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nèzd! Kérte valaki a te válaszadásaidat? Szerintem senki. Önmegvalósìtást szeretnèl, igazából magadnak próbálod bizonygatni az igazadat, mert zöbbször befürödtél. Ha egyszer nem sikerült, tovább kellett volna állnod. Így még szép érzéked sincs, igazából a saját elveidnek is hátat fordítottál. Így változik meg a magadfajta:) Hogy én hányszor és kinek válaszolok az a érthető álláspont, mett èn vsgyok a kèrdés kiírója. Dehogy te itt vertèl tanyát ès vitába szállsz az már a saját hülyesèged. Minden férfivaki, nem ír de látja a fórumot, az szemben áll veled! Olyan gyenge visszaválaszaid vannak, hogy hamarosan megnyílik a ritkaBandi színrelép fórum. Beègtèl vénember. Hozzám képest az vagy.
2017. ápr. 26. 08:54
 13/28 anonim ***** válasza:
Elég sok kérdésedet láttam már, de úgy rémlik nincs ember aki egyet szokott érteni veled bármelyik hiszti-topicod alatt is, szóval nem igazán értem, ki is állna szembe velem. Lehet hogy nem mindenki ért egyet velem, nem is várom el, de hogy te mindenki előtt lejáratod magad azzal, amit itt művelsz, azt nyugodtan készpénznek veheted!
2017. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Úgy rémlik Bandika? Vagy konkrétan tudod. Gyakorlod vissztámadásokat? Nem gond. Valahol el kell kezdeni. Ki elött járatom le magam? Elötted és az elött, aki már a körmét rágja, mert felfedték az embertelenségét? Elöbb le kellett volna tenni az italt.
2017. ápr. 26. 11:06
 15/28 anonim ***** válasza:

Helyesbítek, konkrétan tudom! De tessék, akkor nézzük vissza néhány korábbi kérdésedet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__8..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__7..


De lásd kivel van dolgod, kiemelek néhány gyöngyszemet is, ha csokorban látod őket, hátha leesik, ki előtt járatod le magad (de még ezt is megsúgom: Minden értelmes ember előtt!):

"Nincs mit ragozni ezen: egy sértett kis pötsch vagy, aki a tahó stílusa miatt nem kap nőt. Ami a legszánalmasabb hogy egy anonim fórumon károgsz rajta!"

"Te nem xsak siman nogyulolo vagy, hanem egy komplett elmebeteg, aki belelat bizonyos szituaciokba mindenfele hulyeseget."

"Azt tanítják a lányoknak a szülei, hogy kedvesek, okosak, szépek, és ne érjék be egy buta, semmirekellő, nőgyűlölő, maradi bunkóval (mint te). Ha nem a nőket okolnád azért, mert nem kellesz nekik, amire amúgy minden joguk megvan, akkor nem itt lennél, és írnál ki heti 5 kérdést ugyanarról a témáról.

Ha lesz gyerekem, én is ezt tanítom majd neki."

"És ezt úgy teszi, hogy a saját kamuválaszolóin kívül soha senki nem áll mellette.

Amúgy az őrültek jellemvonása, hogy folyton ugyanazt teszik és mindig más eredményt várnak tőle."

2017. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Tedd ezeket ki nyugodtan! Ezáltal az embereket felhatalmazod arra, hogy tisztán lássanak. Ha lesz gyereked, az jellemtelen luxusprosti lesz, ugyanis a szülő nem tudna megfelelő szigort és módozatokat belevinni a nevelésbe. A fórumokat azért másolod be, mett tudat alatt félsz annak eredményétől és nem méred fel annak kockázatait. Amitől félsz az nàlad nagyobb erő és csak magad ellen dolgozol. Elhiszem , higy jót akarnál a gyerekednek, de ne arra tanítsd, hogy másokon élősködjön. Majd ha lesz inkább add be intézetbe, attól mèg a tied maradhat. De máshol legalább felelősségre tanítanák, normális emberi vonásokra. Nem felkarolásra vagyó, önző nyomorultra. Olvassál több könyvet, hogy okosabb legyél és akkor talán megèrted az eddig leírtakat. Hogy mibek kell változnia a világba. És akkor kaphatsz tőlem egy pirospontot.
2017. ápr. 26. 14:37
 17/28 anonim ***** válasza:

Ez semmilyen formában nem volt érdemi reakció az előző kommentre.

Csak nem leesett hogy tényleg veled van a baj, ezért próbálod ilyen kínosan terelni a témát?

2017. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ez bizony az volt. Csak idő kell neked hogy felfogd. Legyél türelmes.
2017. ápr. 26. 15:18
 19/28 anonim ***** válasza:
Mondtam én, ismét csak terelés, szépen igazolgatod itt vissza folyamatosan minden hülyeséged :D
2017. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Persze hát neked én igazolom vissza a hülyeséget. De a hülyeségnek hogy tud valaki a rabjai lenni? Mit keresel itt egész délelött? Nem sikerül neked kesztyűt húzni. Miért nem maradsz a saját világodban? Bolobd vagy. Minek neked az ilyen fórum?
2017. ápr. 26. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!