Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan nővel, akivel természetesen lehetett beszélgetni és nem volt lehangoló a pszichikai vonása, frusztrációja?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra a bombanőre, aki kerüli a férfiakat és bunkó velük, már érezteti az emberrel hogy nem tetszik neki, nehogy az próbálkozzon. Ellenben kiváncsi vagyok, hogy egy ugyanilyrn nővel mikor tudtatok közösen mosolyogni, jót beszèlgetni, akár szexelni és kapni tőle sok önbizalmat a további férfiassághoz, egyéb visszsjelzéseket, úgy amblock jó érzéseket, ami a férfit izgatja még boldogabbá teszi.
2017. ápr. 25. 21:40
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem várhatom el hogy megérts egy ilyen nehéz témát.Ebédeltél már? Vagy itt voltál végig?
2017. ápr. 26. 15:43
 22/28 anonim ***** válasza:

"Persze hát neked én igazolom vissza a hülyeséget."

Meg a kérdéseidet elnézve mindenkinek, akihez csak hozzá szólsz.

Hogy azt sem fogod fel hogy gyakorlatilag nincs ember aki ne egy idiótát látna benned, az már nem is egyszerűen hülyeség, de az őrület biztos jele.

Most nem bántásból, de komolyan meg kéne fontolnod hogy szakember segítségét kéred, mert az már tényleg beteg, ahogy viselkedsz!

2017. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
De itt az a baj, hogy neked lenne szükséged szakemberre. Annál, nagyobb baj, hogy olyan emberrel próbálsz harcolni, akit idiótanak tartassz. Nem olyan idióta az mint, aminek leírod, csak már a háborút elvesztetted és azt hiszed, hogy így tudod megmenteni a becsületed, ha maradsz minden nap védekezni. Sok a szöveg, de nagyon kevés nagy. Elértem azt is hogy itt élsz a fórumon. Szégyelném magam a helyedbe. Legalább ne írnál butaságokat. Majd férfiként megtanulod elviselni a vereséget. Eltudom képzelni milyen lehetsz, ha igazán nagy bajba kerülsz. Vannak még hülyeségeid?
2017. ápr. 27. 20:20
 24/28 anonim ***** válasza:
Hogy be sem vagy képes látni, mekkora baj van veled, akkor sem ha rámutatnak, elég komoly gáz...
2017. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Én azt látom, hogy te nem vagy kèpes belátni a dologkat. A gáz szót is használod, mert frusztrált vagy. Szeretnèl mindenáron itt maradni a fórumon.Nem bírod elviselni, ha kioktatnak. Itt arra mutatnak rá, hogy anyakomplexusból és jóérzésből meg kell védeni a bombanőt. Nem az én hibámat hangoztatják. Ez túlmutat a szubjektiv látásmódon. Csak mások mögé bújsz, mert egyedül gyenge vagy. Azt hiszed, hogy tamadásból írnak az emberek, pedig nem. Védekezésből.Az nem jelent semmit. Már változik a világ.
2017. ápr. 28. 16:10
 26/28 anonim ***** válasza:

Igen, igen, tudjuk, mindenki más a hülye, te akkor is sajtos makaróni vagy :D

Csak amíg ennyire öntelt, gyökér módon viselkedsz, ne csodálkozz ha magányos makaróni maradsz...

2017. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
A fájdalmas igazságot próbáld egyszer emeld fővel elviselni:). És nem védekezni, személyeskedni. Ne nevezd nagyképűnek és önteltnek az őszinte embereket.:)
2017. ápr. 28. 18:57
 28/28 anonim ***** válasza:

"A fájdalmas igazságot próbáld egyszer emeld fővel elviselni:)"

Öngól ;)

2017. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!