Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rocker lányok nem is vonzóak?

A rocker lányok nem is vonzóak?

Figyelt kérdés

Egy gimnazista, inkább rockzenét szerető lány vagyok. Nem igazán hívom magam rockernek, de valamikor rocker ruhákat hordok, valamikor ilyen hippisebb, bohémosat. De a lényeg, hogy szinte sosem olyat, amit úgy általánosságban a lányok szoktak (Nem a Superstarra meg a haspólókra gondolok, hanem az ilyen blúzokra, balerina cipőkre pl.). Tehát kissé furcsa a stílusom. Öltözködésben és viselkedésben is.

Azt veszem észre, hogy ezt nem igazán szeretik az emberek. Nektek mi a véleményetek erről? Lehet vonzó egy kicsit álmodozóbb, vagy rocker lány?

16/L



2017. ápr. 30. 15:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%

De, vonzóak a rocker lányok, csak ugye ez sem jön be mindenkinek. Én is rock zenét hallgatok, de sosem öltözködtem úgy, ahogy az a rockerek nagykönyvében meg van írva, mégis mindig bejöttek a kicsit extrémebben öltözködő lányok. Ha meg egy ízléses pc is van, meg festett haj, akkor meg már egyenesen csorog a nyálam, ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni :D És még egyszer hangsúlyozom: közben én meg teljesen átlagosan öltözködök.

24F

2017. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Kedves hatodik válaszoló!

Tök jó, én például ilyennel még nem is nagyon találkoztam, hogy egy "nemrockeresen" öltözködő srác egy rocker lányt találjon vonzónak :)

Tudom, hogy ez is lehetséges, de például a sulimban inkább a fordítottja a jellemző, szóval örültem a te kommentednek is :)

2017. ápr. 30. 17:38
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

A rocker lányok is vonzóak, bár én azt vettem észre, hogy őket valamiért nem annyira csípik az átlagos srácok. Ez nem azt jelenti, hogy nem vonzóak, hanem csak azt, hogy őket egy külön "csoportnak" gondolják, ezért nem annyira érdeklődnek.

Ennek ellenére nem ajánlanám azt sem, hogy emiatt csak rockerekkel ismerkedj, mert ott is vegyes a felhozatal, ugyanolyan nehéz ott "kincset" találni, mint a többiek között.

Legyél olyan, amilyen szeretnél, haverkodj, ne görcsölj semmin, és ha kell, kezdeményezz te, nem csak a fiúknál, hanem akárkinél, akit szimpatikusnak tartasz.

2017. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot, kedves hetedik válaszoló :)

Viszonylag kezdeményező típus vagyok, bár valamikor éppen az ellenkezője. És természetesen az "átlagosakat" is bírom, csak az a tapasztalatom, hogy ők nem igazán értik meg a rock iránti rajongásomat.

2017. ápr. 30. 20:26
 15/33 Metionin ***** válasza:
100%

Pesze hogy lehet vonzó. Nem minden rocker és metálos bűzlik és ápolatlan. Arányaiban szerintem ugyanannyi köztünk az igényes, ápolt megjelenésű, mint bármelyik másik közösségben, szubkultúrában. Birkák viszont mindenhol vannak, akik beszólogatnak és következtetéseket vonnak le úgy, hogy nem is ismernek. Nem kell velük foglalkozni.


Egyébként én azt tapasztaltam, hogy ma már csak a nagyon elmaradott helyeken, a nagyon elmaradott emberek akadnak ki, ha szembejövök az utcán, pedig én tényleg szoktam furán kinézni és a koromból adódóan már bőven nem tűnök épp "fekete fázisban" lévő tininek. Színes a hajam, csontvázas a harisnyám, de a normális helyeken senki nem kötött még belém. Azt kell mondanom, hogy a többségnek tetszik is, akár rock-szerető az illető, akár nem. Falun viszont gyakran megkapom idegenektől (főleg öreg néniktől), hogy ilyen kinézettel nem fogok kelleni senkinek és mellesleg sosem lesz munkám, de a valóság bizony rácáfol.

2017. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Kedves Metionin!

Hát igen, sajnos a legtöbb ember iszonyatosan előítéletes... :/

Én is szoktam ezzel küszködni, pedig én tényleg nem öltözködöm olyan húderockosan :D

2017. ápr. 30. 21:13
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A rocker lányok akár vonzóak is lehetnek. A leírásod alapján akár Te is lehetsz vonzó. A rockerek közé elvegyült pozőrök kevésbé vonzóak.


A tetoválásokat és a piercingeket azért jól gondold meg!


Üdv R

2017. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

De az én környezetemben méééér' nincsenek ilyen lányok??? :D Akik egyszerre rockerek, lazák, közvetlenek és normálisak??

Kérdező, a barátod akarok lenni!!! :D :D


Egyébként a kérdésedre válaszolva: persze, hogy lehet egy ilyen lány vonzó, csak meg kell találni a hasonló beállítottságú srácokat.

2017. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Kedves R :D

Köszi a kommentedet, azért tőlem a piercing és a tetoválás elég távol áll, inkább csak az ízlésesebb fajtákat szeretem belőlük, de azokat is többnyire másokon :D

2017. máj. 1. 08:27
 20/33 A kérdező kommentje:

Kedves 23:10-es válaszoló!

Köszi, megnevettettél :'D

De amúgy eddig nem igazán találtam hasonló beállítottságú embereket, akik meg azok voltak, velük nem voltam túl jóban, bár ezek személyes dolgok :)

2017. máj. 1. 08:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!