Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rocker lányok nem is vonzóak?

A rocker lányok nem is vonzóak?

Figyelt kérdés

Egy gimnazista, inkább rockzenét szerető lány vagyok. Nem igazán hívom magam rockernek, de valamikor rocker ruhákat hordok, valamikor ilyen hippisebb, bohémosat. De a lényeg, hogy szinte sosem olyat, amit úgy általánosságban a lányok szoktak (Nem a Superstarra meg a haspólókra gondolok, hanem az ilyen blúzokra, balerina cipőkre pl.). Tehát kissé furcsa a stílusom. Öltözködésben és viselkedésben is.

Azt veszem észre, hogy ezt nem igazán szeretik az emberek. Nektek mi a véleményetek erről? Lehet vonzó egy kicsit álmodozóbb, vagy rocker lány?

16/L



2017. ápr. 30. 15:24
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
5%
Ömmm...a méjdent meg a gánznjózsit ki nem állhatok. Javarészt undergroundot hallgatok, csak direkt nem írtam le, mert akkor abba kötöttetek volna bele, hogy mi ez a zenei fszmutogatás...
2017. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
*m
2017. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Okéoké emberek! Le lehet állni :DDD

A kedves "csak igazi rockot hallgassatok köcsögök" válaszólónak meg csak annyit mondanék, hogy szeretem Zeppelint, Queenen nőttem fel, Red Hot Chili, Deep Purple satöbbi... de ugyanúgy szeretem a modernebb rockot is, mert azok közt is van igazán igényes is, szóval nem értem, mire ez a nagy felhajtás, és még mindig nem értem, honnan szedted, hogy én csak Skilletet hallgatok :DDD

2017. máj. 31. 20:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!