Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rocker lányok nem is vonzóak?

A rocker lányok nem is vonzóak?

Figyelt kérdés

Egy gimnazista, inkább rockzenét szerető lány vagyok. Nem igazán hívom magam rockernek, de valamikor rocker ruhákat hordok, valamikor ilyen hippisebb, bohémosat. De a lényeg, hogy szinte sosem olyat, amit úgy általánosságban a lányok szoktak (Nem a Superstarra meg a haspólókra gondolok, hanem az ilyen blúzokra, balerina cipőkre pl.). Tehát kissé furcsa a stílusom. Öltözködésben és viselkedésben is.

Azt veszem észre, hogy ezt nem igazán szeretik az emberek. Nektek mi a véleményetek erről? Lehet vonzó egy kicsit álmodozóbb, vagy rocker lány?

16/L



2017. ápr. 30. 15:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia csajszi megint! Figyi ez ne zavarjon Téged! Ők azok akik Sosem lesznek szabadak, mert mindig másoknak akarnak megfelelni. Az egyéniséget pedig a Te korosztalyod próbálja elkoptatni a médiával az élen. Senkinek semmi köze ahoz, hogy mit szeretsz, mit viselsz. Ha jól érzed magad ahogy vagy, akkor ámen! 😉 Csak egyszer élsz, hát élj úgy, hogy Neked legyen jó!! Szép napocskát ✊
2017. máj. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Köszi kedves 10:44-es, én ezt nagyon is jól tudom, és próbálok tenni a fejükre :DD
2017. máj. 1. 11:32
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

mit nem adnék egy rokker barátnőért... :)

Nekem pont azok nem tetszenek, akik "nőiesen" öltözködnek. Sok egyformba divatmajom. :D

2017. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Kedves 13:32-es :)

Azért ez érdekes, mert én folyton azt veszem észre, hogy a kicsit elegánsabb, lányosabb lányok jönnek be a fiúknak :D

2017. máj. 1. 14:24
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Azok nem a lányt nézik, hanem a ruhát. :D

Nem egyszer hallom, milyen ruhákról gondolnak ezt-azt némely egyedek. Ha xyz-t (mittomén, magassarkút, de olyan nagyon magasat) hord, akkor tuti jól szopik, meg hasonlók...

2017. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Hát, meglehet, én nem tudom :DD
2017. máj. 2. 18:32
 27/33 A kérdező kommentje:

#27 miből gondolod, hogy tinip*csa vagyok??

képzeld el, imádom a rock zenét, nem is értem, abból, hogy kitettem egy kérdést, hogy szűröd le, hogy "olyan vagyok, mint a többi". Valamint mit értesz az alatt, hogy igazi rock zene? Képzeld el, tudom mi a rock zene, és csak magamat tudom ismételni, hogy szeretem, rendszeresen járok koncertekre, és képzeld, még olyan elvetemült is vagyok, hogy a Wikin is utánanézek információknak zenekarokkal kapcsolatban. De azért köszi, hogy lep*csáztál, igazi nagy tehetség kell ahhoz, hogy valakit látatlanban, teljesen ismeretlenül elítélj, csak gratulálni tudok :)

2017. máj. 31. 19:08
 28/33 anonim ***** válasza:
2%
Nem vagyok rocker, csak tudom, mi az igazi rock. Ha felnősz, megérted majd te is. :)
2017. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
A modern ,,rock" elvette a maradék eszeteket is. Sajnállak benneteket. :(
2017. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
69%

Mert most az jobb lenne, ha még mindig csak a 70-es, 80-as években élnék és nem tudnék túllépni az észídísziájronméjdöngánszenrózisz" uralta korszakon??

Ha van valami, ami nagyon irritál engem sok rockerben, akkor ez az elvakult múltban élés az.

2017. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!