Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szép szülők, nagyszülők...

Nagyon szép szülők, nagyszülők, dédszülők (fiatal korban), és mégis csúnyácska gyerek?

Figyelt kérdés

Nem szép dolog tudom, de néha igazán szemmel látható, ki, hogy néz ki, tehát tegyük félre, hogy nem illik ilyet mondani, mindenki lát, és mindenkinek van szép érzéke.

Mit gondoltok, hogy egy szép családnak (képekről ellenőrizve , hogy néztek ki 10-20 éves korukig ) valóban csúnyácska gyerekük?


2017. ápr. 30. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
A fordítottját már láttam, amikor csúnya szülőknek szép gyerekei lettek.
2017. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyat én is, az is meglepő, de nekem ez is
2017. ápr. 30. 21:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a gyerek is alapból szép lenne, csak előnytelen a megjelenése. Engem kiskoromban anyám a kelleténél két számmal nagyobb (gyakran fiú) ruhákba járhatott és kopaszra vágatta a hajamat. Hát mit ne mondjak, nem én voltam az ovi legszebb kislánya, noemális ruhában és hajjal viszont szerintem egész aranyos lettem volna. Ezek nagyon sokat tudnak javítani/rontani nemcsak egy gyerek, hanem egy felnőtt külsején is.

Na meg persze, ha egy gyereket megfélemlítve nevelnek, akkor a testtartása/járása/tekintete/beszéde és az egész kisugárzása olyan tipikus "bocs hogy élek" stílusú lesz, ami szintén nem szép látvány.

2017. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen ez is igaz amit írsz, de itt konkrétan arcforma, testalkatra megy rá a hangsúly, náluk mindenki vékony volt, és szép arcú , neki fura az arca, tehát maga az alakja is, és ahogy elhelyezkedik rajt a szeme az orra, a szája, és az alakja is picit duci, 15 plusz
2017. ápr. 30. 22:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az 500 évvel ezelőtti szülői páros már nem volt olyan szépecske. Tudod a genetikai öröklés évezredekre is visszanyúlhat.


A külsőn meg ezeregyféle dologgal lehet javítani. Lehet, hogyha elvinnéd olyan helyre, ahol profi stáb rendbe rakja, hirtelen tombolni kezdenének a hormonjaid ;-D

2017. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

örökbefogadás,megcsalás pl.

utóbbi olyan gyakori,hogy már törvény is született vagy 6 éve,hogy ha balszerencse folytán szervdonor kell a gyermeknek az apa jelentkezik és az egyezés kivizsgálásnál kiderül,hogy nem ő a vér szerinti szülő,akkor az orvos ezt nem közölheti vele,titokban kell tartania és megkérni az anyát,hogy keresse meg az igazi apát donornak.

az ilyen donor vizsgálatoknál 10ből 1 gyereknél derül ki a kakukk effektus a statisztikák alapján,ezért is született a titoktartási törvény a család védelmének értelmében.


de persze lehet olyan génkészlet találkozás is ami kevésbé előnyös megjelenést eredményez,de más problémával nem jár.

2017. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Szegény kölyök, olyan miatt lett diskurzus témája, amiről nem tehet. Mikor jut el a világ már oda, hogy nem a külsőségek, hanem a tettek, a valódi értékek számítanak. Mit számít ha szép valaki, ha belülről rohadt alma.
2017. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Utolsó: Csak olyan érdekes , ha megnézed a családot.

Nem kevesebb ettől ő, csak valóban szemet szúró.

Ahogy az is érdekes, hogy van család, ahol gyönyörű szép a kamasz lányuk, és nagyon csúnyák a szülők, és a 2 másik kislány is tiszta anyja, és apja.

Ezek mind furcsa dolgok, amiken elcsodálkozik az ember

2017. máj. 1. 00:22
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, értelek, de nem tudom elfogadni, hogy valakit a külseje miatt beskatulyáznak, eleve hátránnyal indul az életben.
2017. máj. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Születésünk óta van szépérzékünk, és látjuk mi esztétikus.

Ha így nézzük bizony, nagyon sok minden nem egyenlő, és arányos az életben, lehet most van barátom, és többeknek tetszenék, de ha elégne az arcom, vagy meghíznék, már nem kellenék senkinek. Az élet nem fair, de valamilyen szinten így vagyunk kitalálva.

2017. máj. 12. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!