Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lanyok, nok, Ti is megnezitek...

Lanyok, nok, Ti is megnezitek a masik not?

Figyelt kérdés
30/L vagyok. Ti csajok, megnezitek a noket? En annyira irigy vagyok egy csini babara vagy egy bomba nore (nagy mell, dus ajkak, tokeltes arc, bomba test, gyonyoru hajkorona, igezo szemek, labak, ruhazat, kisugarzas, stb) hogy en konkretan el tudnam magam sirni hogy en miert nem csak felig ilyennek szulettem? Mas is ilyen lelki serult? Vagy ez betegseg? Nagyon utalom magam olyan semmilyen vagyok. Nulla mell, kis szemek, semmilyen testalkat.. Ki hogy veszeli at az ilyet?
2017. máj. 1. 14:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Engem akkor szoktak bámulni amikor a férjemmel megyek valahova, szerintem azért, hogy egy ilyen pasi miért egy ilyen nővel van, miért ne egy sokkal jobbal.. :D

Vagyis mindig ez jár a fejemben :D

4-es voltam megint

2017. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
19%
Egyébként feltűnően szépnek mondanak, olyan igazi természetes szépségnek, aki manapság már kihalófélben van :) Gondolom ez még jobban b*sz*tatja őket, hogy nekem nulla "erőfeszítésembe" kerül az, ami nekik órák, napok, és pénztárca kérdése. Mégsem vagyok magamtól elszállva, a magam részéről úgy gondolom nincs bennem semmi feltűnő, vagy megbotránkoztató, nem vagyok olyan, mint a mai műnő többség, ez tény. De amiket írtál az mind igazak rám. Nem panaszkodhatom. Csak én ezt mégsem úgy szoktam venni, hogy jé, én egy bombanő vagyok. Nekem ez úgy látszik akkor természetes, csak nem hívom magamat bombanőnek :) Mások szoktak ilyesmiket gondolni, de ez adottság és soha nem éltem vele vissza, és nem is fogok. Aki meg irígy, és beteg lelkű, az az is marad. Én nem ilyen vagyok. Ez külön "dob" rajtam. Főleg a mai világban, ahol mentálisan küszködő sérült emberek vannak, és valljuk be saját maguk miatt vannak ott, ahol.
2017. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Metionin ***** válasza:

Én meg szoktam nézni ha valakin van valami érdekes (nem ruha, hanem pl. a haja, szeme, tetkó, stb.). De különösebb érzések nem társulnak ehhez, összehasonlítgatás meg pláne nem. Nem tartom magam egy bomba nőnek, a csinibaba meg hála az égnek elég távol áll tőlem, megvan a magam sajátos kinézete, ami valakinek tetszik, valakinek nem. Most hiába irigyelném valakinek a kezeit vagy a lábait (én ezekkel nem vagyok megelégedve) ha nekem sosem lehet olyan :D Más ugyanúgy irigyelheti az én dolgaimat csak én azt nem tudom. Sőt, van rajtam egy csomó dolog, amit egyesek tök szépnek találnak, míg mások ijesztőnek, pl. a szemem vagy a soványságom.

Kérdező, azt az energiát, amit irigykedésre pazarolsz, fordítsd inkább arra, hogy kihozd magadból a legjobbat. Találj megfelelő, stílust, sminket, kezdj sportolni. Ha elkezded magad jól érezni, egy idő után automatikusan elkezded leszarni a körülötted lévő "szebb" nőket.

2017. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
8#-as vagyok, de nem csak a 8-as, köszönöm kedves irígykednő némberek, most sem csalódtam bennetek! :) Máris a nyolcasom le lett nullázva :) Köszi :) Ezzel is csak még jobban alázzátok magatokat és a hírneveteket, most sem sikerült "csalódnom" bennetek :)
2017. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Orulok hogy ilyen sokan irtatok, elegge megolszlanak a velemenyek. Azt hogy megnezek egy masik not ami siro rohamkent erint sokszor, azt nem gonosz irigysegbol teszem, hanem osze hasonlitasbol. En miert nem szulettem csak felig olyannak mint o. Nagyon nagyon ki kellene ebbol labalnom, mar 30 eves elmultam, tini korom ota ezzel szenvedek. Kinek hogy sikerult megoldania????
2017. máj. 1. 15:19
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos hazudsz, és tagadsz. Ez is az irígyek és rosszindulatúak sajátossága. Te magad írtad le nyitóban elég szépen, hogy mit érzel és, hogy irigy vagy. Most meg tagadod :) Anyám :)

Aki pedig összehasonlítgat és azt mondja "bár csak" meg "csak fele ennyire lehetnék ilyen", az bizony kőkemény irígység. Bárhogy is tagadod.

Legalább magad előtt vallanád be :) Azt mondják a betegség bevallása már fél siker :)

2017. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Azt hogy megnezek egy masik not ami siro rohamkent erint sokszor, azt nem gonosz irigysegbol teszem, hanem osze hasonlitasbol."


Ezt az idézetet tőled szedtem, te magad írtad. Olvasd el, de még egyszer akkor idézem a lényeget:


"ami siro rohamkent erint sokszor, azt nem gonosz irigysegbol teszem, hanem osze hasonlitasbol"


És most olvasd el a kérdésedben írt szöveged első két sorát. De azért idézem is, hogy konkrétabb legyek:


"En annyira irigy vagyok egy csini babara vagy egy bomba nore (nagy mell, dus ajkak, tokeltes arc, bomba test, gyonyoru hajkorona, igezo szemek, labak, ruhazat, kisugarzas, stb) hogy en konkretan el tudnam magam sirni"

2017. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

# Egyes vagyok. -Kérdező ha valamiben segíthetek szólj.


Értek az öltözködéshez,diéta -sport területén is otthon vagyok,sminkelni-frizurát készíteni is tudok...

Ha leírod mi a problémád magaddal talán tudunk megoldást.


A rosszindulatú hozzászólókkal meg ne foglalkozz.....


Mások miatt ne legyél szomorú,a szép emberek között is van jó ember és van csúnya lelkű...a kis írigység sem baj csak ne váljon útálattá vagy betegessé.

42/N.

2017. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
50%
2017. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Kedves 16/19!


Ha kell ezerszer leirom, nem vagyok gonosz! Nem utalom azt, aki jobban nez ki nalam, szep arcu, jo alkatu STB!!!!

En ilyenkor magamat szidom amiert nem vagyok olyan bajos mint akikre irigy vagyok!

2 fele irigyseg van! Pl te elitelsz egy not akinek luxus autoja van luxus lakasa mar 20 evesen, mert pl prosti! Van ilyen irigyseg is, aki igen, undorito, de megis megteremtette maganak a luxust igy vagy ugy. Megis elitelendo, mikozben mondjuk te meg sulsz a sajat zsirodban, honap vegen nincs mit adni a 2 gyerekednek es te se szivod a cigerettat!! Miert? Mert egy gyarban rohadsz 3 szakban egyedulallokent.


A masik irigyseg amirol EN irok itt magamrol, en magamra haragszok ha meglatok vkit aki helyes.... Remelem eresz mar. Igen, irigyseg, de nem gonoszsag!! Maxuóimum magamhoz vagyok kegyetlen es gonosz!!!!

2017. máj. 1. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!