Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lanyok, nok, Ti is megnezitek...

Lanyok, nok, Ti is megnezitek a masik not?

Figyelt kérdés
30/L vagyok. Ti csajok, megnezitek a noket? En annyira irigy vagyok egy csini babara vagy egy bomba nore (nagy mell, dus ajkak, tokeltes arc, bomba test, gyonyoru hajkorona, igezo szemek, labak, ruhazat, kisugarzas, stb) hogy en konkretan el tudnam magam sirni hogy en miert nem csak felig ilyennek szulettem? Mas is ilyen lelki serult? Vagy ez betegseg? Nagyon utalom magam olyan semmilyen vagyok. Nulla mell, kis szemek, semmilyen testalkat.. Ki hogy veszeli at az ilyet?
2017. máj. 1. 14:11
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
42/N koszonom a joindulatod, kereslek!
2017. máj. 1. 17:49
 22/24 anonim ***** válasza:

A külsődtől nem fog megváltozni a belsőd! Csak szólok, nehogy meglepődjél később!


Az irigység pedig igenis gonoszság, bármiről is legyen szó! Aki irigy, az egyben gonosz is!

Frusztrálódott, és csak idő kérdése, hogy a fortyogása mikor csap ád dühhé, kegyetlenkedéssé!

Neked nem adok túlságosan sok időt, mert ostoba vagy felfogni, hogy miként is zajlik.

Nálad ez hamar be fog következni.

2017. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

# 47% -Téped ám mint Floki' a lábtőrlőt! .....

-Nem gondolnám,hogy jövőbelátó vagy,le lehet nyugodni....-De tőlem jártathatod is a szád -nem zavar csak értelme nincs.

Ha te kiegyensúlyozott személyiség vagy miért támadsz másokat,esetleg olyat aki nem is védekezik?

2017. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
47%-os nem akarnad pihentetni a kicsi gyönyörű szádat?!csak mert senkit nem érdekel;)
2017. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!