Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, hogy beszélgethe...

Mit tehetnék, hogy beszélgethessek élőben, szóban emberekkel?

Figyelt kérdés

Iskolában nem nagyon megoldható, azok nem kíváncsiak rám, idegeneket meg se ott, se az utcán nem nagyon lehet leszólítani, mert az elég furcsán nézne ki.

Van 1-2 ember akiket néha megpróbálhatok kihívni, de nem lenne jó ha rajtuk lógnék folyamatosan szerintem, meg amúgy se gyakori hogy mindketten ugyanakkor érjünk rá.

Mit tehetnék, hogy élőbeli ismerősöket szerezzek?


2014. jún. 8. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú/lány?
2014. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17/F
2014. jún. 8. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én már idős vagyok hozzád, de nekem is kb. ez a problémám. Minőségi társaságot neten ingyen nem lehet találni. Az utcán meg elég gáz szerintem.
2014. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen,ez velem is így van most..
2014. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Hány éves vagy?
2014. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21.Az a helyzet,hogy neten tudok emberekkel beszélgetni,de élőben csak legfeljebb egy-két emberrel,mert velük tudom megoldani(közelség,ráérnek,stb..)De nem akarok folyton én sem csak rajtuk lógni.
2014. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, lehet, hogy én vagyok fura, de volt olyan, hogy utcán beszélgettem idegenekkel. például múltkor a városban leültem egy padra egy néni mellé, és beszélgettünk. (mert sokszor az idősek nem tudnak kivel beszélgetni, és ilyenkor szerintem örülnek a társaságnak)

de buszon is előfordult már. csak legyél laza :)

2014. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!