Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék az ilyen emberekkel?

Mit tehetnék az ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés

Falu helyen lakom és már rohadtul elegem van az irigykedő, pletykás, rosszindulatú, rosszakaró, rágalmazó emberekből. Állandó jelleggel én velem foglalkoznak ezek a mocskok.

Mit tehetnék? probálom le.zarni az ilyent, de amikor napi szinten én vagyok a téma, azt már nem lehet hagyni és nagyon felháborító dolognak tartóm. Egyszerűen az egész életemet legyengitík az ilyen parazíta falu férgek, és nem mellesleg lehetetlen levakarni ezeket a ragacsokat. 99,9%-léka ember a falunkba ilyen, ha tehetnék átköltöznék egy nagyvárosba, de nincs annyi pénzünk költözésre.

Mit lehet ilyen emberekkel kezdeni, hogyan kezeljem az ilyent? Mással is előfordult az ilyen, ti hogyan kezeltétek? Érdemes volna egy pszhiologust felkeresnem a gyökerek miatt? Egyébként a szüleimmel és a testvéreimmel is úgyanezt csinálják.

Hihetetlen, hogy manapság az emberek több mint fele annyira buta, hogy dunát lehetne fogatni vele. Szőrnyű!

20/F

Előre is köszönöm a választ!



2017. máj. 2. 10:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

:D ahol én felnőttem ott is pont ilyenek az emberek :D Csak elköltöztem külföldre, jobb lett sokkal az életem/életminőségem. Sokat láttam, tanultam, tapasztaltam, fejlődtem és már nem érdekel, ha téma vagyok :D Tudom hogy a sikereim zavarják őket mert irigyek, lusták és gyávák. Ezért beszélnek ki másokat. Ma már teszek róla hogy téma legyek: a hobbim a fotózás és szebbnél szebb képeket csinálok arról ahol élek, ahol járok.

30/L

2017. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Áruld el nekem, kérdező, honnan tudod, hogy "Állandó jelleggel én velem foglalkoznak ezek a mocskok"?
2017. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!