Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rosszul teszem,...

Szerintetek rosszul teszem, ha valakit azért nem tudok szeretni szerelemmel, mert az dohányzik?

Figyelt kérdés
Indoklás: elvi okokból vetem meg dohányzást. Szegény édesapámat így veszítettem el több mint két éve, ezért nem szeretném, ha a leendő társamnál is végig kellene néznem amint teszi tönkre magát, pénzért vesz magának betegséget.
2017. máj. 2. 23:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Senki sem kényszerít semmire se kérdező, ennyire buta és életképtelen már nem lehetsz...


Ennyire unatkozol? Utána meg kötözködsz azzal aki azt mondja, hogy ő bizony kezdene dohányossal is?


Aki miért jöttél ide? Mi volt a célod ezzel? Kötözködés a kommentelőkkel?

2017. máj. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ez ugyanolyan, mint a hízás.


Sokkal többen bólogatnak egyetértően, ha mondod, hogy az elhízás rengeteg betegség melegágya, hogy aki elhízott, az lustább, a személyiségéről is elmond sokat, hogy nem tud mértéket tartani.


Nos, ez igaz bármely szenvedélybetegségre, de csak a kövéreket bántják, mert a cigi meg a pia lehet menő is, a háj nem. Hiába létezik passzív dohányzás, passzív hízás meg nem, ahol neked romlik az egészséged, mert a másik melletted tömi a fejét.

2017. máj. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy mondjam? A szerelmet nem lehet kierőszakolni, egyszerűen vagy érzed, vagy nem. Ha te emiatt nem tudsz szerelmes lenni valakibe, akkor ez van. Olyan embert kell keresned, aki nem dohányzik.

Lehet, hogy ha egyszer őrülten szerelmes leszel, akkor az sem fog érdekelni, ha dohányzik. De lehet, hogy nem, és az sem baj.

2017. máj. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A szerelemben nincs ráció, a szerelem létét vagy meglétét nincs és nem lehet mivel megindokolni. Nincs "szeretlek, mert...".

Ha azt írtad volna, hogy nem tudnál együtt lenni olyan emberrel, aki dohányzik, az más. A párválasztásban van tudatos döntés, de az érzelmekben nincs semmi tudatosság.

Szóval amikor elolvastam a kérdésed, majdnem hangosan felnevettem, hogy "ezmiez"?

Nem tudom, mennyi idős vagy, de hogy a szenvedélyes szerelem még nem ért utol, az is biztos.

2017. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A vicc az, hogy olyanokkal kötözködik, akik megírják, hogy ők akár kezdenének cigissel is.


Még egyszer kérdezem: Mi a célja??? Ha ő sem, és abba is beleköt, aki meg igen, akkor mi a célja? Kötözködés a kommentelőkkel?

2017. máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én megértem ezt. sajnos én pl szexuálisan sem tudok kívánni valakit, ha dohányzik, egyszerűen a szag miatt. Azonkívül alapból előítéletes vagyok a dohányosokkal szemben...
2017. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem teszed rosszul.
2017. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!