Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítélik el az Age Playere...

Miért ítélik el az Age Playereket meg Adult /teen Baby-ket annyira? Főleg ha fiúk? Nekem az öcsém az ilyen és szerintem nagyon aranyos, sokkal jobb gyerek mint a kortársai. Nem iszik nem dohányzik, de szereti ha kisgyerekként kezelem.19L

Figyelt kérdés
Bevallom nagyon aranyos amikor felveszi a ruhákat amiket én vettem neki és elmerül a kicsiségben. Olyan mint egy nagyra nőtt aranyos ovis.
2017. máj. 7. 15:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%

Olyan mint egy nagyra nőtt aranyos ovis.

Es amig te is resztveszel ebbe az is marad. Majd pelenkazhatod 50 evesen is, mikor maganyos lesz, mert ertelmes csaj nem fog mellette maradni.

2017. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
4%

Apámnak is az volt a baja, hogy szerinte túl gyerekes vagyok. Éveken át próbálta "kinevelni" belőlem, mert szerinte ez nem normális és fel kell nőnöm, nem bírta elviselni, hogy nem vagyok olyan mint a többi ember.

Mondhatjuk, hogy valami végül is sikerült neki.

Ma már dolgozom, és elég jól keresek, jól is élek.

Csak éppen rohadtul boldogtalan vagyok, rá kellett döbbennem hogy a világ egy elég üres hely. A régi dolgok már nem kötnek le, ez nagy "élet" meg amit annyira meg kellett volna élnem eléggé semmilyen.

Ezekért a szarságokért aztán nagyon kellett siettetni ezt a felnövést. Igazából néha nem bánnám ha egy nap nem ébrednék fel többet.

Úgyhogy szerintem felejtsd el amit a többi bunkó ír.

2017. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Utolsó! Teljesen igazad van!


"A fétisek mind egy gyerekkori traumára vezethetők vissza."


Ez nem igaz, ez semmilyen szakirodalomban nincs leírva. Ez csak a te fejedben létezik, vagy valami el nem fogadott jött ment teóriában.


Ahhoz meg hogy megölje magát, egyedül és depressziósnak kéne lennie.


Ő NEM depressziós. Boldog.

2017. máj. 7. 18:46
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

13#

Te tudod, de ne gyere majd ide sírni, hogy mi lett az öcsédből

2017. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
4%

Látom azért csak nem sikerül felfogni, hogy vannak emberek akik másként élnek, és másként érzik jól magukat.


Szerintem nagyon jó, hogy ennyire elfogadóan és értelmesen állsz öcsédhez, biztos vagyok benne, hogy sokat segít ez neki.

Amúgy pedig én sokkal inkább felvennék egy ilyen embert dolgozni mint a nagy "átlagot", akik csak a kirekesztésben jók.

És lehet azt mondani, hogy akkor most én vagyok a kivétel, lehet, de majd idővel változik a társadalom is, és lesznek mások is akik nyitottabban állnak ehhez a témához. Az pedig, hogy valaki szereti felvenni ezeket a szerepeket otthon, nem jelenti azt, hogy ne tudna "normális" hétköznapi emberként beilleszkedni a társadalomba. Ez egyáltalán nincs így.

2017. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

Ha főnök lennél, nem az alapján vennéd fel a beosztottakat, hogy mennyire elfogadóak mások aberrációival szemben. Ne oszd már itt a naiv elképzeléseidet. :D


Az öccse beteg, és egyetlen normális nő sem fogja pelenkázgatni felnőtt korában. A nővére is beteg, hogy ebben támogatja. A gyerek sorsa megpecsételődött ilyen "okos" rokonokkal körül véve.

2017. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
79%

A szolgáltató szektorban dolgozom, és bár nem szeretek én dönteni egy-egy emberrel kapcsolatban, de elég komoly beleszólásom van, kit veszünk fel végül.

Természetesen az elsődleges szempont, hogy az illető alkalmas legyen a munkára, azaz megfeleljen az alapkövetelményeknek. Ez tény.

Ha valakit felveszünk próbaidőre leginkább a munkakerülés szokott gondot okozni.


Másodsorban viszont az, ahogy az emberekkel bánik.

Ez viszont elég keményen meglátszik a bevételekben.

Van egy érzékenyebb lelkületű kollégánk, ő rendre 30 százalék pluszt hoz, pusztán a hozzáállásával.

Míg a többiek, bár betartják a legalapvetőbb normákat, egyszerűen képtelenek erre.

Meggyőződésem, hogy az ügyfelek érzik a mentalitás beli különbséget.

És ezt egyszerűen nem lehet tanítani.

Sajnos pont mint máshol, nálunk is munkaerőhiány van, nem válogathatjuk meg eléggé kit alkalmazzunk.

Így el kell viselni az érzelmileg kevésbé intelligens kollégákat is.

Ők viszont eléggé mérgező légkört teremtenek.

Kibeszélik az ügyfeleket akár egy furább haj, bőrszín vagy bármi más kicsit is szokatlan dolog miatt is.

Akár egy vélt szexuális másság miatt is.


Tehát de, ha választhatok, biztos, hogy egy nagyon komoly szempont, ki mennyire elfogadó ember.

Mert azon túl, hogy ez meglátszik az anyagiakban is, nagyon unom már az idétlen kirekesztő hozzáállást amit nap mint nap tapasztalnom kell.


Miközben azon keseregnek, külföldön mennyivel kultúráltabbak az emberek és mennyire szar itthon.

De az meg nem fordul a fejükben, hogy valami féle olyan kultúrált közegre vágynak amit ők maguk sem tudnak megadni.


A válaszod többi részét nem kommentálnám.

2017. máj. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%

15 éves már nem gyerek.

És irány a pszichiátria.

2017. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#17 szolgáltató szektor. Kek, hímringyókkal példálózól? :D
2017. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Itt egyeseknek tévképzeteik vannak a pszichiáterekről. Azt hiszik, hogy valami csoda tevő lények, akik majd átfestik az illető személyiségét olyanra, mint a többi átlagos ember.

Hát ezt nagyon rosszul látjátok! Elsősorban a pszichiáter azon próbál segíteni hogy az illető jobban érezze magát a bőrében, ne legyen szorongós, depressziós, nem pedig azon hogy hogyan olvadjon be, hogyan legyen szürke és unalmas. Én beszélgettem terapeutával, nem az öcsém miatt hanem a saját szorongásom miatt, és ő mondta hogy jobb elfogadni és diszkréten űzni ezeket a dolgokat. Mert elnyomni, lefojtani lehetséges, de az sokkal több kárt okoz az egyénnek, -szorongásban nyilvánul meg leginkább- mint hasznot. Mióta én nem fojtom le magam, azóta nem vagyok szorongós. Önmagamat adom és nem félek attól hogy nem felek meg másoknak. A pszichiáter soha nem fogja átfesteni az öcsémet olyan színűre amilyenre ti szeretnétek, nem ez a dolga, ha szorongása lenne akkor azt próbálná oldani, elsősorban önelfogadtatással. Nem hiszitek? Akkor informálódjatok a témában. Nézzetek meg egy egy komolyabb, NEM magyar, hanem nyugati oldalt, ahol írnak ezekről.

2017. máj. 8. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!