Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csángóföldre ("Csángliába"...

Csángóföldre ("Csángliába" akarok menni. Hogyan csináljam, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

NElőször is: nagyon nagy rajongója vagyok a csángó kultúrának és az embereknek, no meg a tájnak. Több civil szervezetnek is írtam, de semmi válasz nem volt tőlük.

Az a tervem, hogy gyűjtök össze sok pénz, és kimegyek jövő nyáron, vagy tavasszal, vagy esetleg most ősszel.

Engem nagyfokú szociális érzékenység is jellemez a magyarságtudat mellett. Ezért is szeretném őket látni.

Annyira jó lenne Lujzikalagorba vagy Bákó környékén menni a földutakon, látni a lovaskocsikat, a népies ruhában járó embereket. Szerelmes vagyok beléjük na.

Valaki tudna instrukciót adni vagy tapasztalatot, esetleg olyan szervezetet ami nem szar le? :)

21F


2017. máj. 8. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért van szükség szervezetre ehhez? Nem szafari vagy rezervátum ez hogy külön szervezett túrákon lehet csak részt venni. Azt pedig nyilván nem gondolod komolyan hogy írsz bárkinek hogy fizesse már ki a kirándulásodat.


Ha el akarsz menni akkor elmész oda. Eltervezed, gyűjtesz rá pénzt majd elutazol.

2017. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ehhez miert kell szervezet? Interneten is annyi minden van, siman meg tudod szervezni magadnak, hogy nagyjabol miket akarsz megnezni, hova akarsz elmenni, stb. Nem egy veszelyes hely meg semmi. Esetleg, hogy ne egyedul menj, szervezz be valami baratot, baratnot.
2017. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Nem vártam és várom senkitől, hogy fizesse.

2. Képzeld el, vannak szervezetek akik adnak szállást, ételt és ha úgy van ki is visznek.

Én csak lehetőségként említettem ezeket. És sajnos az önerő (nem feltétlen az anyagi) a biztos.

2017. máj. 8. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!