Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok, a Barcelona...

Mit gondoltok, a Barcelona jövő héten mennyire veszi komolyan a PSG elleni meccset? 1,44-es oddsért megeri megjátszani a hazai győzelmet?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 20:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
NEM fog nyerni a Barcelona! A PSG nem Osasuna meg Granada,hogy kitömik őket 10 perc alatt. Rabiot & Matuidi lefogják venni Messit és Suárezt a középpályán, max. Neymar fog hajtani. PSG győzelem lesz,rakd meg!
2017. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, továbbjutni ugyan nincs reális esélyük, de azért megnyerik a visszavágót.
2017. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Tegnap 20:23


Tenyleg annyira jo lenne az általad említett ket védő, hogy majd Messieket semlegesíteni tudjak, ráadásul pont Barcelonában?


Szerintem is becsuletbol behúzzák, talán még a -1-es hendi is ülhet..

2017. márc. 6. 15:39
 4/21 A kérdező kommentje:
Amugy koszonom a kommenteiteket!
2017. márc. 6. 15:40
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
#3 Matuidi és Rabiot középpályások,mellesleg Matuidi jobb,mint Iniesta..
2017. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

#5

Azért erős volt kijelenteni, hogy Matuidi jobb, mint Iniesta.

2017. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Legnagyobb baromság, de nekem mindegy csináld. Mégis mi a célod vele? Megrakod 10 ezer forinttal és akkor nyersz 4 ezret? Vagy több tipp mellé ezt is berakod? Mindegy, mert nekem ez bárhogyan hülyeség. Ez az 1,44 nagyon alacsony, gyakrolatilag 1,5 alatt 95%-ban csak "biztosabb" meccseket találnék ennél, de nekem tényleg mindegy. Simán benne van az X, simán a PSG győzelem is, 1-2 góllal. Ennél nagyobb hülyeséget nehéz kitalálni, hogy pont egy olyan meccsre raksz, ahol se szorzó, de se nem biztos. Mert akkor legalább rakok egy Juventusra és végignézem, ahogy elmegy az Udinese ellen, ugyanúgy (!) 1,44-es szorzóért. De az legalább meglepetés volt. A Barcelona meccse most teljesen kiszámíthatatlan, a Párizs simán le tudja őket játszani, de nem hiszem, hogy kockáztatni fognak, biztonságibb játékot választanak, a Barca hajtani fog, a PSG kontrázhat, amiben nagyon jó. Tipikus olyan meccs, amiből sokminden kisülhet.
2017. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én egyébként nem vagyok nagy fogadó, de azt se értem, hogy miért mindig a kicsi szorzókra mentek. Egyszerűen logikailag fals szerintem. Itt van bazzeg egy ilyen meccs, ahol gondolom van vagy 2+-os szorzó a PSG-re és az X-re is, és tök reálisnak néz ki az is. Erre te megjátszod a legkisebbet... még ha kicsivel reálisabb is, nem érdemes inkább a nagyokra rámenni? Múltkor is olvastam, hogy valaki a Leicester Liverpool alatt anyázott, hogy elvitte a mixét. Nem is csodálom, igazi idióta. A Leicester fordulók óta nem nyert, kirúgták az edzőt, még otthon is voltak, ahol sokkal jobbak, a Liverpool klasszikusan szar a kiscsapatok ellen, idén csak tőlük kapnak ki szinte, simán le lehet őket kontrázni, egy betonvédekezésből. Pont egy olyan meccs, ahol az érdemes az lenne, hogy a nagy szorzóért játszom meg a lehet picivel esélytelenebbet, de gyakorlatilag egy sötét ló az egész meccs, nehezen belátható mi lesz belőle, úgyhogy simán bejöhet. Erre ő minimum nyereség reményében felrakja a pénzét, egy necces meccsen, egy főleg kiscsapatok ellen lúzer nagycsapatra, az ellen, aki most váltott edzőt, aki képes nagy teljesítményekre (idén is pl. City verés), aki fordulók óta sorozatban bukja a meccseit, így épp időszerű egy feltámadás. Tényleg én úgy gondolom, hogy az ilyeneket kéne beírni a tippelés, sportfogadás nagykönyvébe, hogy így ne csináljad, mint ő, meg ő.
2017. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Persze, minden benne van, kivéve a vendeggyozelem.

1. Elég látványos edzobuktato meccs volt es miota Enrique bejelentette, hogy a szezon végén lelép, azota galaznak.


2. A -1,5-ös ázsiai hendire 2,1-szeres odds van, abban mar boven van érték.


3. Nem tudom, mi a lóf...nak kell ez a nagyképű, lekezelő duma, hogy "te dolgod, azt csinálsz , amit akarsz...". Normális véleményeket kertem, nem pedig flegma kioktatast.

2017. márc. 7. 23:10
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem flegma kioktatásnak szántam, hol van ebben egyáltalán az? Nem ez az igazság? Megkérdezed, de úgyis azt csinálod, amit gondolsz, szerintem h*lyeség, de csináld, nagy üzlet 1,44-re megrakni egy kockázatos meccset, amit egy még kockázatosabb kötéssel, vagy mivel, feltornászol 2,1-re. Majd biztos egy Barcelona eldob egy BL-t azzal, hogy edzőbuktatásra használnak egy meccset, ráadásul ezzel rögtön lehetetlen helyzetbe hozzák magukat... egyszerűen csak a PSG tudta, hogy kell lefocizni őket, és meg is valósította. A gálázást meg nem tudom mire érted, a csontkieső Sporting Gijont sikerült nagyobb arányban megverni otthon, ahogy a fáradt, legfeljebb középcsapat Celtat is, akik névre lehet jók, de a védelmük alapján a kiesés ellen menekülnének, és inkább a támadósoruk, ami erős. De azon túl se nevezném ezt gálának, a Barca hozza azt, amit tőle megszoktunk, nem is lettek rosszabbak attól az egy meccstől, hülye volt aki azt hitte, hogy most annyi a Barcának. A PSG nem egy spanyol kis, vagy legfeljebb középcsapat szint, még jó hogy őket most is képes simán megverni, ahol működik a játékuk, ott jók, a PSG elég jó volt ahhoz, hogy ezt teljesen szétrombolja, így a Barca tanácstalanul tologatott. És azért volt egy Leganes elleni szenvedés is, mondjuk gondolom azt is Enrique miatt csinálták, egy héten belül akartak mindent elbukni, csak hogy elmenjen. Most nézem, hogy 7-es a szorzó a Parisra, 5.25 az X... alig hittem el. És te a nyomorult 1,44-ért akarod kockáztatni a pénzed? Hát, grat komolyan. Előbb feltolok 4000 ezer forintot a Párizsra, és nyerek belőle 28 ezret. Amúgy örülj inkább, véleményt kértél, én meg bőségesen adtam, lehet néha kicsit bunkó voltam, de legalább jobban átjött a hatása annak, hogy mekkora hülyeségnek tartom.
2017. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!