Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiú vagyok. Mehetek óvvóbácsin...

Fiú vagyok. Mehetek óvvóbácsinak ha meleg vagyok? Szeretem a gyerekeket és jól kezelem őket, azonban félek attól, hogy a melegségem kiderülése esetén pedofilnak hinnének vagy kirúgnának.

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 22:53
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Akinek nem tetszik hogy meleg vagy az nem fogja be ìratni a gyerekèt.

Akinek meg édes mindegy az meg be ìratja.

Problémàk és atrocitások biztos hogy fognak érni mint minket melegeket mindig is.

De ne hagyd hogy ez bármiben is hátráltasson.

Akinek nem tetszik nem kell oda vinni a kölykèt.

Amúgy meg egy meleg vagy egy leszbikus talán sokk jobb òvònő/bàcsi lehet mint egy hetero... mivel nekünk nem lehet saját gyerekünk.

Sok sikert!

2017. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nyugodtan mehetsz. Nekem is volt leszbikus óvónőm, de nem tettek vele semmi rosszat és senki nem félt tőle. Nem rúgták ki, pedig a faluban szinte mindenki tudta.
2017. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kardos Hunor válasza:
Szerintem azért nem lenne jó, ha óvodapedagógus lennél, mert az óvodapedagógus MINTÁT is mutat. Márpedig a nemi orientációdat nem tartom követendő mintának, bár nem ítélem el. Akinek az orientációja olyan, mint a tiéd, az úgyis rátalál erre, akinek meg a hagyományos a vonzó, annak nem szerencsés a te mintádat mutatni.
2019. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!