Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteges, elítélendő az ha...

Beteges, elítélendő az ha valaki messze elkerüli az embereket az utcán amikor van rá lehetőség?

Figyelt kérdés
Olyan utcán ahol mindkét oldalon van járda és jönnek szemből egyik oldalon átmegy a másik oldalra, meg parkban is inkább messzebb, távolabb megy el a szemből jövők mellett. Van valami elítélendő ebben a viselkedésben?
2017. máj. 10. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem beteges. Én direkt nem megyek sehova. Állandóan rám szólnak a melleim miatt, hogy hú, há. Pofákat vágnak, hogy tudjam, hogy felizgultak. Egyébként én tudom, hogy nem a férfiak ilyen szemtelenek, hanem a diplomaták, akik lehallgatnak, mert mondják embereknek, hogy: te ma mész arra, amerre ő és megdicséred a görögdinnyéit, holnap te mész arra, holnap után meg te, azért hogy szégyellje a bögyeit, meg azért, hogy bántsuk vele. Már előre félek a tavasztól, hogy majd mit veszek fel, mert télen a kabát mégiscsak takar valamit, de a nyár borzasztó. Mindig próbálok bő blúzokat felvenni, hogy a kiskukac nehogy felágaskodjon az utcán. Már egy hónapja sehol nem voltam. Elmegyek a munkahelyemre, aztán haza.
2017. máj. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
en is pont ilyen vsgyok kerulom oket, nehogy hozzamszoljon vmelyik, keregetok ilyesmik.
2017. máj. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ. Ha a keresztanyádat, vagy a tanárodat látod szembe jönni, és átmész az utca túloldalára, az gáz. Ha a falu agresszív, részeges kötekedőjét kerülöd el, az nem. Ha minden embert, aki szembe jön, nagy ívben kikerülsz, az valami mentális zavarra utalhat.
2017. máj. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Haha,en is ilyen vagyok. Persze voltak mar negativ elmenyeim:pl beszoltak,megbamultak....

Jobb az elovigyazatossag.

2017. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Csak olyan embert kerülnék ki, akit ismerek,de nem beszélek vele.De még ez sem biztos,mivel nincsenek ilyen gondjaim.

Viszont amit te csinálsz, szerintem nem helyén való.

2017. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Elítélendőnek nem az, de mindenképpen vmi mentális zavarra utal.
2017. máj. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Én kerülöm az embereket, de nem azért mert megbámulnának, hanem inkább, mert


1.Utálom a tömeget, zsúfoltságot

2.Szeretem, ha nyugodtan mehetek

3.Sajnos az a tipikus "átlagember", számomra idegesítő

4.Kutya, gyerek, kofahangon ezeket terelő asszonyságok elveszik az életkedvem.

2017. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet kezded megunni a tömött városi életet és vágysz egy kis szabadságra vidéken, ahol nincs arcodban egy lélek sem...vajon.
2017. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő, ma már nem szokatlan ez (sem). Van egy ismerősöm, aki azért megy át a másik oldalra, amikor csak tud, mert a járása kacsázó, és hogy minél kevesebben b×gassák miatta.
2017. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
fuuu 1-es de felizgatal, apolgatnam a kis lelked.
2017. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!