Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Üresnek érzed magad ha nem...

Üresnek érzed magad ha nem rajonghatsz valakiért?

Figyelt kérdés

Nehez volt magamnak bevallani de 25 eves vagyok es tini korom óta csinaltam balvanyokat magamnak. Akiket utanoztam szerettem őket de kicsit irigykedtem is rajuk. Motivaltak nagyon boldog voltam ahogy valtoztam mellettuk

mindig at tudtam venni azokat a tulajdonsagokat dolgokat amiket akartam

Ezek mindig altalaba baratnoim voltak.

Majd szerelmes lettem termeszetesen egy fiuba :D .. akiert rajongtam betegesen szerettem mar mar.

Amiota vege azota meg egy "peldakepem" sincs es teljesen üres vagyok

Milyen szindroma ez? Hogyan jutok ki beloe?



2017. máj. 12. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen "bálványai", példaképei másoknak is vannak, ebben szerintem semmi rossz nincs. Éppen azért kellenek, amit te is észreveszel, hogy mintául szolgáljanak, és olyanná alakulj mellettük, amilyenné válni szeretnél.


Viszont az első szerelem előtt még kicsit a "szerelmet" is ezek a példaképek jelentették. Nem szexuális értelemben, hanem érzelmileg.

Most, hogy már igaziból is voltál szerelmes, és megtapasztaltad, milyen egy fiúba szerelmes lenni, érettebbé váltál, és már nem igényled a "bálványokat", akikért rajonghatsz. Most már fiúkért tud rajongani a lelked, csak előbb túl kell lenned az első szerelmen, és amíg nem vagy túl, addig lesz is ilyen üresség-érzet benned, mivel nincs a életedben szerelem. De ez mind-mind tök normális dolog. :)

2017. máj. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ! Korrekt valasz :) !
2017. máj. 12. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!