Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladnátok havi 4-5 milliós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok havi 4-5 milliós keresetet valakiért?

Figyelt kérdés

Külföldön élek jelenleg és khm.. egész jól keresek, saját lakásom van, 2 német autó, félretett pénz. Havi 4-5 millió forintot keresek, szeretem a munkám. Úgy terveztem, hogy még 3-4 évig itt élek, veszek még 3-4 lakást, kiadom őket. Saját vállalkozásom van Magyarországon, de jelenleg nem hoz sokat (50-200e ft), mert időm sincs távoltól foglalkozni vele. Ha meglennének a lakások, stabil bérlőkkel és otthon lennék akkor egész jól megélnék és félre is tennék. Ez volt a terv, de megismertem valakit akivel szívesen együtt lennék. 25 éves leszek, ő 28 és minden szuper. Nem vagyok szerelmes, de vele nagyon jól érzem magam, megadja azt ami eddig hiányzott az életemből. Hiába van pénz, hiányzik az intimitás, a közös programok, stb. Boldog is vagyok, de érzem hogy hiányzik valami. Este összebújni vele, sokat szeretkezni, megosztani a dolgainkat, elmesélni a napunkat, stb. 5 év múlva 30 éves leszek. Most mi a jobb, ha meglesz a saját egzisztenciám és 30 éves koromtól 7-800e forint bevételem akkor is lesz ha kb semmit nem csinálok, de elmegy mellettem az idő. Tudom, hogy másnak az a gondja hogy jövőhéten hogyan eteti a kislányát/kisfiát és az én problémám nem nagy gond, de nekem az. Nem kamu kérdés...


Ha nem is jön össze vele és nem maradunk "örökre" együtt akkor is ha együtt lennénk azok szép emlékek lennének. Az exeimmel kapcsolatban is csak pozitív emlékeim vannak, amikor együtt voltunk jó volt és erre jó visszaemlékezni.


Vélemények?


2017. febr. 15. 13:50
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%
Szerelmes se vagy, most jo vele de ennyi, en feleslegesnek tartanam emiatt feladni. O nem akar kikoltozni meg arra a 3-4 evre?
2017. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
80%
Hát én segíteni nem tudok, de áruld már el, hogy a fenébe keresel havi 4-5 milliót 24 évesen?!
2017. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
17%

Igen. Van, ami számomra fontosabb, mint a pénz.

És lehet mondani, hogy nem fog örökké tartani... de a pénz sem. Ha pedig majd öreg leszek, inkább arra szeretnék visszaemlékezni, hogy milyen boldog voltam egy lány mellett, mintsem arra, hogy hogyan hajszoltam a pénzt.

2017. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


A legfontosabb: a kettő nem egyeztethető össze. Őt mindent Magyarországhoz köti, eltartani én sem akarom, és ő sem tudna konkrétan semmit sem csinálni és nem is engedné hogy semmit se csináljon egész nap csak várjon rá.

2017. febr. 15. 14:00
 5/42 anonim ***** válasza:
55%
A hiteles kérdések rovat újabb gyöngyszeme
2017. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én nem adnám fel senkiért, ha most van lehetőséged arra, hogy megalapozd az egzisztenciád és a biztos jövőd, akkor tedd meg. 30 évesen még nem leszel elkésve semmivel.

Az egyik barátnőmmel egyszerre mentünk ki Svájcba, én szándékosan minimálisra redukáltam az otthoniakkal a kapcsolatot, kivéve persze a családdal, ő viszont addig írogatott egy férfival, amíg az elvette teljesen az eszét és egyik napról a másikra hazaköltözött. 2000 frankos mínuszt csinált magának a szerelem nevében. A nagy szerelem hevében hamar össze is házasodtak, a napokban derült ki, hogy a pasi veri őt és fenyegeti mindenfélével. Marhára megérhette neki...

2017. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
45%
3# Es kozben ehen halsz mert az olcso parizsire sem eleg a nyugdij es az egyetlen szorakozasod a gyerekek / unokak felevente torteno latogatasa lesz :D
2017. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Teljesen igazatok van és tudom, hogy más konkrétan a fél karját eladná ha hazavihetne havi ennyi pénzt, de nem vagyok teljesen boldog. És ez a baj. :(

2017. febr. 15. 14:13
 9/42 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen hihető, hogy ennyit keresel. Ennyit még Svájcban sem adnak annyi tapasztalattal amennyi neked lehet 24 évesen...
2017. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon, még a távkapcsolat jöhet szóba, mint opció. Ha te valóban ennyi pénzt keresel, akkor ebből futnia kellene legalább havi 1 alkalommal 1-2 napos találkozóra akár Magyarországon, akár valahol félúton, akár úgy, hogy fizeted a hozzád utazását. Értem én, hogy ettől még az együtt alvás és a mindennapi problémák személyes átbeszélése nem oldódik meg, viszont simán lehet alkalmazkodni egy ilyen kapcsolathoz, akár 1 vagy több évig is. Mellette ott a skype, ott a viber, lehet beszélni rajta minden este. Idővel így te is tudsz mérlegelni, hogy valóban megérné-e miatta feladni a karriered és legalább addig is gyűlne a pénzed.
2017. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!