Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » S. O. S! Már nem bírom?

S. O. S! Már nem bírom?

Figyelt kérdés

Amikor valakinél vagyok, és elmegyek vagy látom valaki képét a neten, azon idegeskedek, begörcsölök és szorongok, hogy nem lát-e. Tudom, hogy iszonyatos butaságnak tűnik ezt én is próbálom bizonygatni magamnak, de előjön az a gondolat is, hogy mi van, ha mégis? Ezen görcsölök egyfolytában, már tanulni sem bírok. Meg olyanok jtnak eszembe, hogyha most nem lépek vissza egy a járdán, akkor mi lesz velem, vagy ilyesmi. Ilyenek miatt görcsölök egyfolytában, és kezd már elegem lenni. Mit tegyek?

A szüleimnek beszéltem róla, anyámat nem érdekli, apám meg lehülyézett és kiröhögte a problémámat, holott én sem jókedvemből vagyok így. Mit tegyek?



2017. máj. 13. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakemberek kell segitsenek ebben
2017. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Roland921026 válasza:
Viccen kivűl háziorvos ad beutalot, hogy hova menj. Ahhoz nem kell szülő.
2017. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minél előbb keress fel egy szakembert. Hogy mi lesz veled, hogyha hátra lépsz? SEMMI! Tudd meg, hogy ha mégis történni fog veled, hát tudja meg az illető, hogy te nem tettél semmi rosszat! Bárki, aki bánt téged, mert nem lépsz 3 lépésenként egyet hátra, az gonosz, s tönkre teszi kegyetlenségből az életed, s nagyobb bűnt követ el, mintha megölne és nem hagyna szenvedni! A Biblia a botránykeltést, mások lejáratását, a mások utáni áskálódást, lejárató hadjáratot egyenlő nagyságú bűnnek tekinti a gyilkossággal! Mert ezek a cselekedetek, rágalmak kihathatnak egész életére! Ugyancsak, ha nézed valakinek a profilképét, hadd lásson! Ha nincs rejtegetni valód, akkor nézzen, és tanuljon! Akkor tudja meg, hogy ártatlan embert bánt! Nincs félni valód, senki sem árthat neked! Hacsak te magad nem érzed, hogy valami olyat tettél, amit nem szabadott volna. Te magad tettél olyat, amit szégyellsz, s tudod, hogy rosszat tettél!?
2017. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Drogelvonasi tunetek
2017. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid nem vesznek komolyan, keress 1 megbízható ismerőst vagy rokont. Ha nagyon durva akkor orvost.
2017. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!