Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valami népbetegség?

Ez valami népbetegség?

Figyelt kérdés

Van 2 barátom, akikkel mindhárman ugyan olyanok vagyunk. Átlag feletti külső, sportolunk, dolgozunk, tanulunk. Ennyi az életünk. Egyikünk sem aktív semmilyen közösségi oldalon, csak használjuk kommunikálásra. Mindhárman 20 év körül vagyunk. Mindhármónk élete annyi, hogy reggeltől 4-ig általában meló vagy iskola, aztán edzés, kaja csinálás, gépezés, unatkozás. A hétvégék szörnyűek, alig telik az idő, folyton csak sóvárgunk egy jobb élet után, vágyakozunk, nőkre gondolunk, hiába megkaphatnánk csúnyácska lányokat, nem akarjuk. Bulizni eljárunk 2-4 hetente, van, hogy képbe jön évente kb 1x egy barátnő, de a vége mindig az, hogy totál csőd leszünk a végén, összetörnek, mint a porcelánt és hónapokig megy a szenvedés. Nem nagyon járunk el sehova, csak edzeni, néha haverokkal kajálni vagy inni egy sört, de semmi extra. A poén, hogy mindhárman az ország 3 szegletében vagyunk, így nem tudunk összejönni, de nagyon jól ismerjük egymást, évek óta tartjuk az online kapcsolatot.

Vannak még haverjaim, akik hasonló cipőben járnak, csak nem edzenek pl, hanem inkább csak az iskolára koncentrálnak és dolgoznak.

Szóval nem is lenne gond itt, ha nem a vágyakozásból állna a szabadidőnk. Mikor meló/iskola/edzés van, akkor lekötjük magunkat, de mikor ott tartunk, hogy este van és már nincs mivel foglalkozni, akkor szenvedés. Unalom és vágyakozás a pénz és nők után. Szerintem mérhetetlenül szánalmas ez már, hogy nem tudunk és nem is tudjuk, hogy lehetne ebből kilépni, hiába akarjuk. Annyit mondunk mindhárman, hogy a pénz segítene, csak nem tudjuk, hogy mivel lehetne gyarapítani a számlákat..

Nő ügyileg pedig hiába átlag feletti a külső, ha nem vagyunk tapasztaltak és nem is nagyon tudunk ismerkedni senkivel, ezért csak nézzók, hogy a 16 éves srácok mutogatják nekünk a képeket, amiket kapnak a lányoktól, ahogy kéretik magukat előttük, mi pedig csak lesünk.

Ez totál megszokott vagy csak pont mi vagyunk valami szerencsétlen bolygó-együttálás kiválasztottjai?


2017. máj. 13. 23:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Felszínes életet éltek. Csak a külsőség számít az értékrendetekben, nem az öröm, szeretet stb.


Pl. nem tudtok nőhöz jutni? Nem is csodálom, mert csak arra mentek, hogy ki tudjátok tenni facebook-ra, hogy milyen jó nőtök van, azaz éreztetitek a nővel is, hogy csak a like-ok száma a lényeg.


Vágysz a pénz után? Inkább arra vágyj, hogy olyat csinálj, ami kiteljesít és örömet okoz. Céltalanság az életed, magaddal sem vagy tisztában, hogy mi okoz neked örömet, és ezért érzed a nihillt.

2017. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Céltalanok vagyunk, ezt én is leírtam, ez a bajom, erre keressük a megoldást.

Akik azt hiszik, hogy mi a facebookon villogunk és arra kellene nekünk barátnő, az nagyon téved. Egyetlen darab kép sincs egyikőnkről sem. Sosem villogunk a fizikumunkkal, csak élvezzük az edzés és ez köt le, hobbi.

Több meló, hogy legyen pénz? Mindhárman iskola mellett dolgozunk. Én egyetem mellett, ők más képzést csinálnak.

Volt már, hogy "csúnyácska" lánnyal próbálkoztunk, de egyszerűen, ha nem tetszik, nincs vonzalom, akkor nem értem, hogy mit vár az ember? Külső megfog, belső megtart, szokták volt mondani. És ez tényleg így műküdödik, tapasztaltam.

Amilyen barántőim voltak eddig, egyik sem volt extra, max 7/10, én sem vagyok ennél több, nem akarok én bombázót, csak valakit, aki szeret és nem kéreti magát a többi csávó előtt, miközben velem van, mert sajnos ez volt mindig a jellemző és így nem tudok boldog lenni a kapcsolatban, nekem kellett mindig véget vetni, hiába szerettem az adott lányt..

2017. máj. 14. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!