Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent pontosan az hogy...

Mit jelent pontosan az hogy valaki pénzéhes?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánul meg ha valaki pénzéhes? Milyen ember az olyan? Mit kell érteni ez alatt?
2017. máj. 16. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Azt hogy kapzsi. Nem elég neki annyi amennyiből vígan megél, hanem több és több kell neki.
2017. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindig, mindig több kell neki, mint amennyi van, mégha épp a 10. Lamborghinijét akarja megvenni, akkor is.

Minden lehetőségben a pénzt látja. Ha ismertséget köt, akkor is azt nézi, hogy mennyi előnye származik abból a kapcsolatból.

2017. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minél több van neki,annál több kellene, és még ráadásul, ha kölcsön kérnél tõle(ez csak példa)kamattal együtt kéri vissza.Megenné a maga sz@rát is ,ha nem lenne büdös.Szeret másokat kihasználni.
2017. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a párom meg a családja is elég anyagias. Mindegyik dolgozik az öccse kisfőnök egy cégnél megkeresi a 300 ezret. Az apja hegesztöként dolgozik az anyja meg osztrákba szezonmunkázik és kint elég sokat kap. A párom meg nehézgépkezelö és festő. 2 szintes házuk van 5 autó a háznál köztük 2 bmw és mégis ők azok akik sírnak hogy nincs pénzük föleg az anyja szánalmas egy nő. A párom meg sóher velem szembe nem költ rám semmit. De 1 napig tartoztam neki egy tízessel már másnak követelte tőlem. Mintha nem adnám oda azt a rohadt pénzt. Azt mondta mi még nem vagyunk házasok.
2017. máj. 16. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Együttérzek veled, de mi a francnak vagy még mindig vele?
2017. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert szeretem és én pont az a fajta lány vagyok aki ragaszkodik a párjához.
2017. máj. 16. 15:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha ez még nem lenne elég munkamániás is sehova nem visz el szórakozni ha itthon is van akkor is csak dolgozgat valamit vagy a faterjának segít. Engem csak akkor visz el ha hazamegyünk anyámhoz.
2017. máj. 16. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:

A párod nem pénzéhes. Én inkább güzülősnek mondanám.

És elég öreg vagyok már ahhoz, hogy megengedjem magamnak azt a modortlanságot, hogy azt mondjam, hagyd a fenébe ezt az embert, és válassz olyat, aki mellett boldog is leszel!

A güzülősség egy típus. Ő még 80 évesen rokkantan és bottal járva is dirigálni fogja a gyerekeit meg az unokáit, hogy hogyan güzüljenek - és közben elfelejt élni.


Nekem is van olyan kollégám, aki fullos BMW-vel jár és éjt nappallá téve güzül, hogy a hiteleket kifizesse.

Én egyensúlyban tartom az álmaimat és a lehetőségeimet meg a tehetségemet. Nekem "csak" egy tíz éves koreai autóm van. És hitelmentes. És én nyugodtan megtehetem, hogy este, vagy hétvégenként leülök villanyvasútazni, vagy legózni az unokákkal!

2017. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!