Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg pénzéhes lennék?

Tényleg pénzéhes lennék?

Figyelt kérdés

Jobban keresek, mint a párom, ezért keresetarányosak a kiadásaink is. Miután mindent kifizettem, marad nekem még 150, vagyis maradt volna, csak kiderült, hogy ö ezt eltapsolta/elosztogatta, mert hogy az nem az èn pènzem, az a közös pénz. Az én pénzem az a 260, amit nyáron a mellékállásommal kerestem, a havonta fennmaradó 150hez úgy mond, már nincs közöm.

Mikor megmondtam, hogy ez bánt, hiszen a semmiért dolgozom, akkor megkaptam, hogy érjem be azzal a 260nal, amit amugy is bántja, hogy el akarok költeni, hiszen abból ö nyaralni akart. Vagy vegyem lejjebb az igènyeim, vagy keressek egy jobban fizetö állást, de vegyem le a kezem a közös pènzröl


2015. okt. 25. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Egyébként bírom az ilyen csajokat. Jól le lehet őket húzni pénzzel. Ha jól néztél volna ki, megfogtalak volna magamnak.
2015. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi itt a probléma?


Ha a fenti, akkor miért nem


A, vele beszéled meg

B, miért a párod

2015. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvastam itt még nem olyan rég egy hozzászólást ilyen pénzügyi témában. Nekem annyira tetszett az a megoldás, hogy biztos én is azt fogom alkalmazni, és akkor nem lesz probléma az, ha én többet keresek mint párom vagy forditva (mert sosem lehet tudni mit dob az élet).


Szóval, ők azt csinálták hogy bankszámlákra bizták a pénzüket, három számlájuk volt amire autoatikusan ment a fizujukból a pénz. Mindkettőjüknek egyenesen arányosan ment a pénz (ők úgy egyeztek ki hogy %-oltak).

Szóval volt egy közös rezsi számlájuk (amiből fizették a számlákat és kajákat), volt egy megtakaritási számlájuk (amit gyűjtögettek ha netán beront valami baj), illetve egy nyaralási számlájuk (amit úgy állitottak be hogy minden évben összegyűljön annyi hogy három nyaralásuk kijöjjön belőle: egy wellness hétvége télen, egy külföldi út nyárra, illyetve még egy kisebb ahova mentek május 1-kor).


Szerintem ez tök jó megoldás.

2015. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

rohejes az elozo megoldas. Ez nem kapcsolat, hanem egy penzugyi szerzodes.


hazassagban minden jovedelem kozos. Gondolom a kerdezo nem hazassagban el, mert akkor ez a kerdes fel sem merulne.

2015. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!