Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudok megváltozni?...

Hogyan tudok megváltozni? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Megszertnék változni mert folyton bele okoskodok mindenbe.Mindig megbántok másokat azzal, hogy kimondom amit gondolok, ma például azt mondtam az osztálytársamnak, hogy azt akarom, hogy meghaljon(Annyira magára vett,hogy kb 10 percen keresztűl sírt)(WTF?)


Előre is köszönöm a válaszokat


2017. máj. 16. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát másnak a halálát akarni, nem éppen egeszséges elmére utal.... az tényleg egy szemét beszólás volt....

Menj el pszichológushoz, ő segít Neked.

2017. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem szólsz bele talán úgy?:D ezen nem nehéz változtatni, max számolj egy tíz ig. és aztán hozzászoksz ahhoz, hogy nem szólsz bele.


Vagy megtanulsz úgy fogalmazni, hogy kritikus légy, de a végén egy konstruktív meglátáast csatolsz hozzá. Így kimondtad mit gondolsz, mégsem bántóan.

2017. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

nehéz dolog az irónia :D


Amiben fejlődhetsz-kommunikációt tekintve, szerintem az Első benyomás c. könyv mindenre kitér.

enkóron fent van, windjview kell a djvu fájlokhoz

2017. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az már régen nem okoskodás meg megbántás kategória, ha valakinek azt mondod, hogy haljon meg. Ha nekem mondanál ilyet, nem sírnék, hanem úgy vágnálak szájba, hogy elterülj. Kivéve, ha tudom rólad, hogy fogyatékos vagy, és azért beszélsz hülyeségeket.

Nyilvánvaló, hogy mentális betegségben szenvedsz. Csak az a furcsa, hogy a szüleid még nem vittek orvoshoz emiatt.

Menj be szépen az iskolapszichológushoz, és mondd el neki, hogy mások halálát kívánod, beszólogatsz mindenkinek és nem tudod kontrollálni magad. Ő majd el fogja mondani, merre tovább.

2017. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!