Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véleményetekre lennék kíváncsi...

Véleményetekre lennék kíváncsi. Van egy barátnőm, aki nagyon szép, de szingli. FIÚK, Miért? többi lent

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy az egyik legjobb barátnőm még szingli.A barátainak körülötte mindenkinek van pasija csak neki nincs. Nem is ezzel van a baj. Csak nem értem hogy nála sokkal rondább lányoknak van pasijuk. Én "női szemmel" így jellemezném: kedves, őszinte, házias, sportos, szerintem nagyon szép arca van, nagy zöld szemek, hosszú barna göndör haj, belevaló csajszi, szereti az extrém sportokat/dolgokat, vagány, HUMOROS, intelligens(ami ma már ritka) ez alatt azt értem, hogy lehet vele komoly témákról beszélni, de emellett nagy partyarc is ha kell, természetes, amit nagyon szeretek benne, mert pl:nem sminkeli tele magát. Sokat sportol , imádja az állatokat és komoly tervekkel van tele. Határozott, kitart az álmai elképzelései mellett. Néhány rossz tulajdonság is: kicsit makacs, néha pesszimista

Kicsit művész lélek is, elég sok oldalú lány.

Az lenne a kérdésem ELSŐSORBAN A FIÚKHOZ/FÉRFIAKHOZ hogy miért nincs neki barátja? Mert szerintem egy főnyeremény. Nem elfogultságból, de tényleg az. Sokszor azt látom, hogy kicsit tartanak tőle a pasik, mert határozott, Lehet ezért? Szegénynek nem győzök önbizalmat adni. Szóval ha valaki esetleg tud valami okosat mondani légyszi tegye meg. Előre is köszi. (u.i: kort nem írok, de ha nagyon szükséges lehet róla szó)


2017. máj. 19. 18:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mutass be neki, és a probléma megoldva :)
2017. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg lehet, hogy aszexuális.
2017. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, totál megbízhatóan meg tudjuk mondani, hogy egy full random ismeretlen akárkinek egy elfogult, egyoldalú leírásból hogy mi a megoldás az egyik aktuális fő problémájára. Tök jó, hogy megkérdeztél minket.


Próbáltad már kikapcsolni, aztán újra be?

2017. máj. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kollégiumi szobatársam ugyanilyen, össze kellene hozni őket :D

A magyarországi legjobb műszaki egyetemet végzi, full ötössel. Nagyon sportos, országos versenyekre jár. Nagyon jóhumorú, és nyitott. Pattizós, laza srác. Az egyetlen "hibája", gogy még nem volt barátnője, full tapasztalatlan a hódítás terén :)

2017. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!