Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy az összes...

Hogy lehet az, hogy az összes osztálytársam már régebb óta angoltanárhoz jár, mégis sokkal jobb vagyok náluk?

Figyelt kérdés
Az osztályomból mindenki jár angol tanárhoz, kivéve én. Mégis sokkal többet tudok, pedig én nem járok tanárhoz, csak angol zenét hallgatok, és sok angol videót nézek. A kiejtésem is jobb, pedig senki nem tanította nekem.

2017. máj. 24. 17:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Nyugodj meg, előbb-utóbb lesz olyan témakör, ahol majd Te leszel a sorvégi utolsó, akár hogyan is erőlködsz.

Bizonyára lesz aki szebben rajzol, aki jobban énekel, vagy hamarabb szerez jogosítványt, esetleg sikeresebb lesz a csajoknál.


Remélem, majd azt is azonnal közhírré teszed. ;)

2017. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#11 matekból bukásra állok, én vagyok a legrosszabb az osztályból. Tessék :P :D
2017. máj. 24. 21:21
 13/18 A kérdező kommentje:
A csajozás meg nálam egyáltalán nem gond :D. Azzal is "dicsekedhetnék" de nem szokásom.
2017. máj. 24. 21:23
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is benne van a dologban, hogy sokkal élvezetesebb abból tanulni ami érdekel, mint szigorú tanterv szerint. Én pl. csak azután kezdtem megszeretni az angolt, mikor kikerültem az iskolából, s filmek, sorozatok mellett egy-két év alatt sokkal többet megtanultam mint 12 év alatt az iskolában.
2017. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy neked jó a hozzáállásod, ők meg eleve esélyt se adnak az iskolai angoltanáruknak...
2017. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
"csak angol zenét hallgatok, és sok angol videót nézek" - És nem figyelsz órán, nem csinálod a feladatokat, nem írsz házit, stb.?
2017. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem figyelek, és házit se csinálok. Mondjuk azt nem is szoktunk kapni.
2017. jún. 24. 11:29
 18/18 anonim ***** válasza:
77%

Hát azért jól tennéd, ha az órán figyelnél, mert akkor még többet okosodhatnál.


Amúgy pedig továbbra is csináld azt, amit eddig, hiszen működik a módszered.

2017. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!