Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek attól, hogy...

Miért félek attól, hogy bántani fognak?

Figyelt kérdés
Akár csak a metróra várakozva is inkább a falhoz állok és résen vagyok, nehogy egy abnormális agypusztulatnál kikattanjon valami és be akar lökni a metró elé. A konfliktusok is túlzottan megviselnek egyébként. Illetve ha haragszanak rám mert akkor ártani is akarnak nekem és simán megteszik. Jobb lenne ha lenne halálbüntetés, nyugodtabb lennék és mindenkit halállal büntetnének aki akár csak valakit úgy megüt hogy kitörik egy foga. Mert az egyetlen dolog amitől még egy elveszett ember is fél, az a halál. És csak az elveszett emberek akarnak embertársaiknak ártani, de ebben nem akadályozza őket semmi.

2017. máj. 25. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
milyen igazad van, vegre egy normalis ember, am be kene szerezni valami onvedelmi eszkozt en mosz ezen gondolkodom.
2017. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Hogy miért félsz azt nem tudom.

Néhanapján én is foglalkozok ilyennel.


De gondolj bele abba is, hogy hiába álsz falhoz ha valamelyik várakozó terrorista és rakásra lő benneteket 1 perc alatt.

Ha nem múlik költözz el falura ott ez talán elmaradhat.


Ne legyél soha híres mert akkor meg vadászhatnak is rád.

A halálbüntetés meg nem oldja meg mert valaki véletlen öl embert meg vannak öngyilkos merénylők is azoknak meg mindegy nagyon.

2017. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A véletlen emberölés teljesen más. Aki véletlenül és nem szánt szándékkal öl, azt eleve bünteti a lelkiismerete. Aki direkt öl, azt viszont nem. Aki más életét elveszi, az nem érdemli meg, hogy éljen. A szélsőséges csoportok támadásai nem annyira gyakoriak. Én sokkal inkább a frusztrált átlagemberektől félek, akik képesek mindenféle kicsinyességen összekapni a buszon, utcán, stb. Hányan ordítanak a busz meg villamosvezetöknek, csak mert tartják a menetrendet, nekem eszembe nem jutna soha verbálisan bántalmazni egy közszolgálatot tevőt, aki csak a munkáját végzi
2017. máj. 25. 17:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz.

A rokonságomban-ismerősi körömben mostanában sok ilyen eset történt. Nyilván nem kéne leírnom, de pár elképesztő példa: nyugdíjas nagynénémet lebüdöskrvázta majd majdnem megverte (csak a rángatásig jutott) egy 40 körüli úriember, akinek ott állt a kisfia is, meg a felesége és csak nézték, gondolom otthon is ezt kapják, a csávó azon rágott be, hogy parkolni akart és nagynéném nem sietett a tesco parkolójában a bevásárlókocsijával (nem direkt).

Másik idősebb nőrokonomat előzni akarta egy kopasz állat, leszorította, majd kipattant az autóból és ordítani kezdett rá és verte a kocsija ablakát.

Barátnőmet egy csapat újgazdag ficsúr rbancozta le, és követte jó ideig mocskolódva, mert barátnőm ignorálta a füttyögésüket.

Haveromat poénból pofánbszták, egy ismeretlen, buszmegállóban.

Stb.

Ez így két hét alatt.

És egyikük sem cigány (azért írtam ezt, mert sokan csak legyintenek az ilyenekre, hogy jaj biztos cigány volt, biztos olyan környék).

Nem tudom mi van, régebben is sok bunkó volt én nem szoktam bezzerégenezni, de most már minden többször szembesülök para emberekkel a tömegközelekdésen.

Szóval van okod arra, hogy benned legyen egy kis gyanakvás.

2017. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi lehet a megoldás? Csak nem élheti az ember félve az életét. És ha durvábban védekezel mint ahogy megtámadnak még téged vesznek elő garázdaságért!!!
2017. máj. 25. 17:44
 6/12 anonim ***** válasza:

"Jobb lenne ha lenne halálbüntetés, nyugodtabb lennék és mindenkit halállal büntetnének aki akár csak valakit úgy megüt hogy kitörik egy foga."


Azokról a katolikusokról nem hallottál kérdező, akik azért követtek el gyilkosságokat, hogy halálra ítéljék őket? Mert ha csak simán öngyilkosok lettek volna, akkor nem kerülhettek volna a mennyországba, így viszont kaptak egy papot kivégzés előtt, aki meggyóntatta őket.

2017. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
hat igen szar orszag ez, amerikaban ha megolod a tamadot se lesz bajod mert csak vedekeztel, meg bemegy valaki a portadra agyonloheted ha nem hajlando eltakarodni, na ilyen torvenyek kellenenek ide is, miert van az hogy az amerikaiak tudnak normalis torvenyeket hozni meg masok is csak a magyarok nem???
2017. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja ha csak ez a problem akkor tanulj önvédelmet aztán intézkedj.

Én nem vagyok kigyúrva mégis sokszor beleszólok az ilyen balhékba és rájössz, hogy a nagy részük besz*ri és elporzik ahogy megjelensz. A halálbüntit nem tudod úgy alkalmazni, hogy ne ölj ártatlanokat...

2017. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem beszariak. Az hogy 14 évesek között szétcsapsz az nem azt jelenti hogy egy 30 40 éves agresszív ember is beijedne tőled
2017. máj. 25. 18:31
 10/12 anonim ***** válasza:
nagyon jol latod a dolgokat kerdezo, pont ezt akartam en is irni, legjobb lenne ha itt is lehetne csak ugy pisztolyt fegyvert vasarolni mint amerikaban, en azzal jarkalnek az utcan, bar az teny hogy akkor az ellensegnek is lenne de akkor is jobb lenne szerintem.
2017. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!