Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya vagyok, örökre bántani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok, örökre bántani fognak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a szép lány, sőt. Itthon is meg a baráti körömben is mondják, hogy szép vagyok, a tettek viszont nem ezt bizonyítják.

Van egy barátom két és fél éve, mellette megnőtt az önbizalmam. Aztán majdnem otthagyott egy könnyűvérű, de csodaszép lányért.

Tegnap voltam buliban a barátnőmmel. A pasik a barátnőmet nézték, figyelték(amivel nincs baj, hiszen barátom van), ugyanakkor engem meg kigúnyoltak. Mikor elköszöntem tőlük, kigúnyolták a hangom, ott parodizálták, hogy hogyan köszöntem el. A többiek is, kiállok magamért, de nem vesznek emberszámba. A barátnőm végig csendben volt, sokan mondják nekem róla, hogy egy butácska lány, mégis a szépségével hódít.

A haverom is folyton izél, hogy tök jó csaj lehetnék.

Próbálom magamból kihozni a maximumot, de egyszerűen ott tartok, hogy utálom magamat.

Tényleg ENNYIRE számít a külső, vagy csak rossz társaságban vagyok?


2014. júl. 5. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2 embernek kell megfelelned...magadnak és annak akivel leéled az életed! a többiek meg mondhatnak bármit! ha bántanak és nem esik jól akkor hagyd őket...ne te legyél a gúnyolódásuk tárgya, ha nem tudnak normálisan viselkedni akkor felejtsenek el...és a szépség relatív dolog...nem mind1 kinek a szemével nézzük! és nem csak a külső számít!
2014. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 manó1235 ***** válasza:
küldj képet és megmondom az őszintét
2014. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
számít, de másodsor főleg a személyiség. én az összképet nézem.
2014. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mai világban ennyire számít,hidd el.Engem régen ugyanígy megaláztak,elhordtak mindennek mások előtt is,mert vékony srác vagyok,és nem voltam olyan mint ők.Középiskolában ez 5 évig így ment...
2014. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vége felé itt is van szerintem olyan válasz ami érdekes lehet számodra:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Nem a külső a legfontosabb, aki úgy él, hogy neki csak az számít és emiatt még ki is gúnyol másokat, egy semmirekellő szar ember :P

2014. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha a barátodnak tetszel az a lényeg de legyen önbizalmad és nem a külső számít hanem a belső. "Hiába van szép kocsid ha nem indul" a barátnőm is mondta nekem hogy mért nem keresek tőle szebbet mert ő csúnya de nem igaz pedig nagyon szép és nekem ő a legszebb. Szóval önbizalom..
2014. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha ezt csinálják, röhögj velük :D Hidd el, nincs is annál idegesítőbb ezeknek a [censored]eknek. ;) Ha nem érnek el vele semmit, abba fogják hagyni.
2014. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!