Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok a világ legátlagosab...

Én vagyok a világ legátlagosabb embere! Zavar minden magamban! Mit tegyek hogy el tudjam magam fogadni?

Figyelt kérdés
Tehát kezdjük ott, hogy nem élek sem gazdag, sem szegény családban, középrétegek vagyunk. Nem vagyok egy lángelme, de buta se. Nem vagyok se kövér, se vékony, se magas, se alacsony (165/50kg) Barna a hajam, ami nem hosszú, de nem is rövid, nem egyenes, de nem is göndör. Nem vagyok egy húdenagy sportember, de azért fitt vagyok. Az arcom sem mondható szépnek de csúnyának sem. A szemem meg zöldes barna. ÍZIG VÉRIG EGY KICSESZETT ÁTLAGOS LÁNY VAGYOK, AKI SEMMIBEN SEM BORZALMAS, DE SEMMIBEN SEM NAGYON JÓ :( UTÁLOM, KÉPTELEN VAGYOK EZZEL A TUDATTAL MEGBIRKÓZNI. Hogyan lehetne lehetséges?

2017. máj. 26. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Először is NŐLJ fel! Gyerek vagy még!!!

És fordulj szakemberhez...önsajnàlat, önbizalomhiàny.


Neked is a kedvenc filmed a "Màrtírok" 😁

2017. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Juujj azt láttam és nagyon tetszett :) Érdekes témákat boncolgat :) Szakemberre semmi szükség
2017. máj. 27. 12:34
 13/14 anonim ***** válasza:

Végy példát erről a lányról:


[link]

2017. máj. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tudsz jönni privibe?

17/L

Saját magamra ismerek..

2017. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!