Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért az ilyen agyon festett,...

Miért az ilyen agyon festett, szolis műkörmös pláza cicák vannak jó csajnak titulálva?

Figyelt kérdés

És ne mondja nekem senki hogy mind jól néz ki, láttam már köztük teljesen átlagosat és kifejezetten csúnyát. Az egyiknek a mosolyától égnek tudna állni a hajam (kiálló lapátfogak), mégis körbe dongják a pasik, dicsérgetik és szintén jó csajként van számon tartva.

Olyan véleményt is olvastam itt, azért jók mert adnak magukra. Miért, egy nem pláza cica külsejű lány nem adhat magára? Az igényesség az ápoltságnál kezdődik, szép és igényes ruhákkal nem k.-ás stílusban.

Vam köztük olyan aki szép lenne, de kiábrándító amikor megszólal (minden második szava ''há' b.meg'' akkor is ha barátnővel beszélget).

És ne jöjjön nekem senki az ''irigyezéssel'' ez már uncsi, nem akarok úgy kinézni mint ők, belsőre pláne nem akarok ilyen lenni, legtöbbjük bunkó és flegma, felszínes.

Valaki írta a bunkó fiúknak tetszenek vagy csak egy bizonyos fajta fiúknak, normálisnak nem. Sajna egyre többnek bejönnek ezek a fajta nők, köztük normálisaknak. Ismerek egy kedves, normális, egész helyes fiút, ilyesmi barátnője van. Kiló sminkkel még elmegy, de anélkül csúnya, a beszéde olyan ''parasztos'' kis tájszólással és káromkodva. Beszéltük többen, mit eszik rajta??

Azért se értem miért ez a felhajtás körülöttük mert így bárki ki tud nézni mint ők ha akar, bármelyik átlagos nő.

Írta valaki mert nekik nem kell átlagos nő, na de legtöbbjük átlagos és pont azért válik pláza cicává hogy feltünő legyen és tetszen a pasiknak!! Most akkor átlagos nő kell k.-s ruhákban kiló sminkben? Aki igazán szép annak ezekre nincs szüksége. (Sminkelni ízlésesen is lehet nem pedig erősen és egy kilót).


Olyan, mintha egyes pasiknak csak az átlagos lányok léteznének és a pláza cicák.

Nem pláza cicák közt is vannak szépek.


Pl. Ő


[link]


Nincs rajta annyi smink mégis szép, nem mondanám átlagosnak.


Vele pl. mi a baj? Már Ő sem jó mert nem k.-s?


Vagy Ő:


[link]


Ő nincs kifestve se retus se retus.


[link]



2017. máj. 27. 09:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok.

Sokat gondolkoztam ezen.

Szerintem ugye a csapból is az folyik, hogy kizárólag ez a típus a jó, a szép, és a kívánatos. A tévéműsorok, internet, plakátok, közösségek mind ezt sugallják.

Valószínűleg van, aki könnyen megvezethető, és van, aki csak be akar illeszkedni - nem akar kiközösítés és nevetség tárgyává válni, hozzáteszem, méltatlanul.


A linkelt lányok amúgy szerintem is gyönyörűek, főleg a harmadik. Azok a szemek... :O

2017. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Olyan, mintha egyes pasiknak csak az átlagos lányok léteznének és a pláza cicák."


Fogalmam sincs, hogy miről beszélsz.

2017. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

22-es kolléga ez valami női macskás fórum lehet nem?


Mindenhol "plázacica, pláza cica" meg "pláza cicák"

2017. máj. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

19 es érti a lényeget.


Aki születésétől fogva szép és semmit nem kell tennie érte csak vonulgatni és utasítani el a a pasik próbálkozásait ,az olyan öntelt beképzelt hogy ahhoz képest az általad lenézett "plázacica" fényévekkel normálisabb. Ő legalább energiát, időt ,pénzt fektetett be abba hogy jól feltűnően nézzen ki ,nem szerencsésnek születettként élvezte kiskorától az előnyöket,amiért a kisujját nem kellett mozdítania .

2017. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Egy természetesen csúnya lány , csak úgy tud érvényesülni.

És ha egy lány smink nélkül is szép , akkor nincsenek szavak.

2017. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!