Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már előre rettegek a nyári...

Már előre rettegek a nyári kánikulától. Ez normális?

Figyelt kérdés

2017. máj. 28. 15:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

"Állandóan a túlélésre rendezkedek be."

Ugyanez.

A nyárban a nyáresteket és a szentjánosbogarakat szeretem. :)

2017. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyre többen vagyunk így.

Én is haldoklom a 30+-ban, még a lakásban is.

Hiába nem megyek ki, rossz a közérzetem, a végtagjaim bedagadnak, csurog rólam a víz (hiába zuhanyzom) nehezen kapok levegőt, rossz kedvem van, pedig makkegészséges vagyok.

Következő életemben Kanadában szeretnék újjászületni!:)

2017. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%

Én ugyanígy vagyok ezzel. Jó, a rettegés lehet hogy túlzás, de utálom én is. A hajam konkrétan június és szeptember között nem tudom kiengedve hordani mert ömlik rólam a víz :D :D :D

Sose értettem azokat akik ennyire fikázzák a telet, úgy értem, sokkal könnyebb felöltözni,mint vetkőzni!

Értsd úgy, hogy könnyebb egy-két réteggel többet felvenni, mint mondjuk az utcán,munkahelyen kb csak fehérneműben mászkálni.

Nem megengedett midenhol egyrészt, másrészt nem mindenki teheti meg, az alakjából kifolyólag, legalábbis ezzel én így vagyok :D

2017. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Normális, főleg ha nem bírod a meleget vagy egészségügyi problémákat okoz.

Én nem rettegek tőle, de gyűlölöm, a nyár melegebb napjain olyan vagyok mint a mosott szr, létezni is alig van energiám olyankor.

2017. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat.:) Azt hittem, nagyon kilógok a sorból, de most erőt adtatok a túléléshez.:)
2017. máj. 28. 16:32
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

Én se bírom a kánikulát, de azt a pár hetet ki lehet bírni (itt, a 2 nagy ablakos déli tetőtéri szobámban, redőny s klíma nélkül. á, nem vészes, 26 fölé nem tud menni, ott még épp nem haldoklom).

A nyár többi része, no igen. A nyár az egyetlen évszak, amikor kvázi nem tudok túrázni, mert túl meleg van. De vannak hűvösebb napok, sokszor éjjel sincs olyan meleg, össze lehet azért hozni a mozgást. Gyúrni pedig simán lehet a hűvös házban, majd egy jó kis zuhany...


Többet kellett volna gyalogolnom tavasszal, a csudába...


Rettegni azért nem rettegek, sosem haltam még bele és változtatni sem tudok rajta. Legalább itt nincs monszun. Azért egy esős nyár zavarna, akkor még szellőztetni is alig tudok, mert összepárásítja az amúgy sem száraz levegőjű lakást... De egy normál, száraz nyár az okés.


Aki nálam kevésbé bírja a meleget, annak normális, hogy tart tőle, de rettegni azért erős.

2017. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Kanada? Én Franciaországra gondoltam gyermekkoromban... Mivel nekem a tél túl hideg (bár mozogni és felöltözni könnyebb, nyáron nem tudok mit tenni), a nyár túl meleg, pénzbe kerül mindkettő kezelése a házban... Milliókba került a szigetelés, ami segít, a fűtés és a klíma energiazabáló... Miért nem lehet az éghajlat mindig tavaszi? :D Bár szeretem, hogy vannak érdekes évszakváltozások, a tél már nem is olyan hideg (néha már zavar, hogy sosincs télen hó), de ezek a 30+ fokok, brrr.

A kánikula kevés előnnyel bír. Kiégeti a füvet és nem kell nyírni, plusz megmelegíti a tavat és lehet strandolni. Plusz nagyon boldog leszek, ha eljön az ősz. Nem véletlenül nem a nyár a kedvenc évszakom, hanem az ősz.

2017. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi nyár-meleg utáló van ,nem is gondoltam volna :D


Engem az szokott felbosszantani mikor az időjárás jelentő akárkicsaj ,nagy éljenezve közli :jön a JÓIDŐ! a nappali hőmérséklet 30-35 fok is lehet. Aztán mikor jön végre valami lehülés kis eső ,akkor meg bemondja hogy elromlik az idő CSAK 22-25 fok várható ! Anyádat :D Objektív tájékoztatás nem ártana a hírekben ,a saját véleményét megtarthatná a hírolvasó -meteorologus.

2017. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
"az időjárás jelentő akárkicsaj ,nagy éljenezve közli :jön a JÓIDŐ! a nappali hőmérséklet 30-35 fok is lehet" Jaja, meg amikor ismerősök ezzel jönnek, húú de jó nyár, fagyi, aztán ők is "jjaaaj hát ez embertelen meleg". Szerintem sokan összekötik tudat alatt az iskolai szünettel és a gyerekkorral.
2017. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális, ha nem bírod a meleget?
2017. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!