Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok megbízni az emberekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megbízni az emberekben. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban sok trauma ért, az osztálytársaim miatt, akik folyton azt éreztették velem, hogy semmit nem érek. Még akik korábban a barátnőim voltak, azok is beálltak a gúnyolódok sorába. Most sok barátom van, és vidám természet vagyok, de kapcsolatot nem tudok kezdeni, mert attól félek, átfognak verni, ha teljesen megbízok valakiben, beleszeretek, akkor össze fogja törni a szívem. 21L
2014. ápr. 21. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Össze is fogják. De túl fogod élni. És onnantól már nem fogsz félni annyira a következőtől.

Ha meg nem törik össze, akkor jól jártál.

Aki nem kockáztat, nem is nyerhet.

De válogasd meg, kiben bízol. Szűrd meg őket, teszteld meg őket rendesen.

2014. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Párszor tényleg össze fogják, de túl lehet élni. Az is egy érdekes élmény, amiből kár lenne kimaradni. Nem kellemes, csak érdekes.
2014. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Írd le privátban! :)
2014. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehogy leírd neki a címed, ki akar rabolni!
2014. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze, egyből tudtam. Résen vagyok. Lehet akkor ez a szerelem dolog nem nekem való, nem akarok fájdalmat, mással is el lehet ütni az időt.
2014. ápr. 21. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked való az, kedves, hidd el. Mindent megér. Csak válogasd meg jól a kérőket.
2014. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szergej55 ***** válasza:
Semmit. Mivel tényleg nem lehet bennük megbízni.
2014. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!