Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy nem tudok...

Miért van, hogy nem tudok megbízni a férfiakban? Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Volt 3 komoly kapcsolatom, egyikben sem volt megcsalás. (legalábbis nem tudok róla :D )

De valamiért egyik páromban sem tudtam 100%-osan megbízni.

Nem adtak rá okot, hogy ne bízzak bennük.

A mostani párommal is ez a helyzet, 2és fél éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást és tudom, hogy ő is szeret engem. Nem olyan embernek ismertem meg mint aki képes lenne megcsalni, de mégis félek ettől az egésztől.

Állandóan azok kattogok, hogy mikor hazudik nekem, mikor vág át valamivel. Sokszor bemesélem magamnak hogy hazudik, és van amikor kiakadok mert arra gondolok, hogy a szemembe hazudik közben meg magában rajtam röhög.. nem tudnám elviselni ezt a megalázást..

Félek hogy ez rá fog menni idővel a kapcsolatunkra, mit tudok ez ellen tenni?


2017. máj. 30. 15:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagyon megértem amit irtál róla.Lehetséges,hogy az apád iránt érzett gyűlöletben kell keresni a problémáid gyökerét.Ez akár tudatalatt is kihathat a férfiakról alkotott véleményedre,hozzájuk fűződő viszonyodra.Azt irod,hogy úgy érezted nem is volt apád,akkor ezek szerint ő soha nem képviselt egy biztos támpontot az életedben,nem lehetett rá számitani.Ezért érezheted,hogy a párodban sem lehet megbizni.
2017. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan ahogy írod.. sosem éreztem, hogy számíthatok rá. Kisgyerek koromban is voltak apró dolgok amiket mindig megígért de aztán sosem tartotta be az ígéretét.
2017. máj. 31. 12:45
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kiinduló pont a problémád megoldásához.
2017. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
És szerintetek, hogyan tovább? Hogyan tudom magam "kigyógyítani"?
2017. máj. 31. 12:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Ajánlanám,hogy beszélt át a problémát egy hozzáértő szakemberrel pl.mentálhigiénés szakemberrel,akinek konkrét rálátása és gyakorlati útmutatásai lennének a problémád megoldásához.Hidd el az sokat segitene és helyrerakná a dolgokat a gondolataidban,érzelmi világodban és az pozitiv hatással lenne az életedre is.
2017. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!